2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دوستتون دارم❤️

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2740

برا مامانم : مامان جونم مرسی ک هستی خیلی دوست دارم 

برا مادرشوهرم : مادر شوهر عزیز خواهشاً بهم تیکه ننداز و با احترام حرف بزن چونکه وقتایی ک تیکه میندازی اون موقع روزگار پسرتو سیاه میکنم و ۲ روز تمام دنیا رو براش جهنم میکنم چونکه حرصمو سر پسر بی گناهت خالی میکنم پس خواهشا ب زندگیمون گند نزن

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
برا مامانم : مامان جونم مرسی ک هستی خیلی دوست دارم  برا مادرشوهرم : مادر شوهر عزیز خواهشاً بهم ...

و تو بد ترین ضربه رو به زندگیت می‌زنی عزیزکم🥺نکن 

برو ب پادکست گوش بده 

سیاست داشته باش 

باید هیچ حرفی برات مهم نباشه

2706