2733
2734
عنوان

مادرم میخواد من کنترل کنه

56 بازدید | 8 پست

من شوهر کردم ۲۳ سالم بچه ندارم اول از همه چون بچه دار نمیشیم و بعد الان زود میدونم دوست داری موقعی بچه دار بشم که خوب و بدی بچم بپذیرم نخوام چیزی که من میخوام بشه مثل مادرم که میخواد من غلام حلقه به گوش خودش کنه همش از من و شوهرم ایراد میگیره شوهرم برقکار ساختمون بهش تو جمع میگه تو خفه شو تو اگه مغز داشتی الان یه کارمند بودی در صورتی که شوهرم پیمانکار برق و ... یا میگه چرا شوهرت لباس درست حسابی نمیپوشه بره سرکار یا میگه شما اسکل هستید و... یه سوال مادر ها شما هم اینجوریه اخه مادرم میگه همه اینجوری هستن دارم از غصه دق میکنم من اگه مهاجرتمم اوکی نشه میرم یه شهر دیگه مادرم فقط نبینم دق مرگم کرد با حرفاش

بدکاری میکنن به شوهرت توهین کنن 

من خانوادم از گل نازک تر به شوهرم بگن دیگه پامو تو خونشون نمیزارم 

نزار دخالت کنه تو زندگیت فقط در حد خبر گیری که واجبه 

راستی یه توصیه اگر مشکل باروری داری تا سنت کمه اقدام کن که برای درمان زمان داشته باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بدکاری میکنن به شوهرت توهین کنن  من خانوادم از گل نازک تر به شوهرم بگن دیگه پامو تو خونشون نمی ...

مشکل بچه دار شدن از من نیست از شوهرم ولی من واقعا شوهرم دوست دارم جونم به جونش وصل شوهرم وقتی فهمید بچه دار نمیشه گفت برو من خودم خواستم بمونم به خانوادمم گفتم مشکل از منه اگه بفهمن طلاقم میگیرن

خب مشکل شوهرت هیچ جور حل نمیشه از الان دنبال درمانش باش 

مشکل من بی احترامی هایی که خانوادم میکنن من دندونم درد میکرد شوهرم پولش نداده بودن کلی به بابام گفتم ۲ ملیون به من قرض بده دندونم درست کنم گفت ندارم ۲ روز بعد رفت یه تیکه فرش خرید برای من ۱۲ ملیون گفتم بابا من گفتم ۲ تومن بده ندادی اینم نمیخوام دارم دق میکنم