2726
عنوان

خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 11704 بازدید | 99 پست
فکرشون خیلی کثیفه . فک کن بعد از عروسی پیله کرده بود به من که باسنت گنده شده چون ....  حتی روم ...

به نظر من شما باید رفت و امدتو خیلی محدود کنیی دلیلشم کاملا واضح به شوهرت بگی ک خیلیم منطقیه دلیلش؛بازم متاسفم با همچین ادمای بی فرهنگ و بی ادبی طرفی انشالله درست بشه  و کمتر اذیت بشی

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤
عزیزم از الان جلوشونو بگیر ی بار ب خواهرشوهرت رک بگو بدم میاد از اینجور حرف زدن حالم بهم میخوره...اگ ...

هه ! دختر چی میگی ? سینه های مادر شوهرمو نوه هاش هم کاملا دیدن ! فک کن شوهرم چند دفه بهش تذکر داده گفته مگه چیه بچه هامن ! 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کاملا مشخصه که شوهر خودش مشکل داره که 10 سال جدا میخوابه.و. شوهرشم مشکلاتی داره که این براش عقده شده این طوری نشون میده.این آدم مریضه.کاملا قطع رابطه کن.جایی که اون هست نرو

هرکی امضامو دید لطفا برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرسته
2728
به نظر من شما باید رفت و امدتو خیلی محدود کنیی دلیلشم کاملا واضح به شوهرت بگی ک خیلیم منطقیه دلیلش؛ب ...

ان شاالله عزیزم ... تو رو خدا برام دعا کن 

واقعا واسه خودش نوبره.امکان نداره تو ۳تا کلمش حرف زشت نباشه.تازه ادعاش میشه خیلی باکلاسه

دقیقا مثل خواهر شوهر من .

هه ! دختر چی میگی ? سینه های مادر شوهرمو نوه هاش هم کاملا دیدن ! فک کن شوهرم چند دفه بهش تذکر داده گ ...

میدونم منم دقیقا مادرشوهرم همینه... ببین عزیزم بهترین راه سر و سنگین بودن باهاشونه خیلی محلشون نده گلم 

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭
واقعا واسه خودش نوبریه.امکان نداره تو ۳تا کلمش حرف زشت نباشه.تازه ادعاش میشه خیلی باکلاسه

اینجور افراد پیچ و مهره دهنشون شله دست خودشون نیست مشکل ریشه اییه😐😐

بهترین لذت دنیا داشتن توست پوپولکم💟💟
اینجور ک تو تعریف میکنی کلا حیا بینشون مفهومی نداره 

واقعا هم نداره . اما معتقدن که زن و مردی که بچه هاشون یکم بزرگ شدن اگه تو یه اتاق بخوابن بچه منحرف میشه ! 

دوستم خیلی ناراحت شدم واست خدا به راه راست هدایتش کنه یا از شما دورش کنه

عزیز دلم ... فقط دعا کن ازشون دور بشیم همین ... ممنونت میشم بخدا 

2706