2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 11705 بازدید | 99 پست

قطع رابطه

با مادرشوهرتونم در حد چند دقیقه احوالپرسی چون مادره و قطع ارتباط باهاش گناهه

خواهر همسرت هم اگر همسرت خیلی دلتنگش شدن تماس بگیرن باهاش

عزیزم برای روح و روان خودتم که شده کناره گیری کن

باهاشون رفت و امد نکن متاسفانه خواهرشوهر منم با کسی دوسته قصدشون ازدواجه ولی خواهر و مادر پسره خیلی ...

کاش میتونستم ... رفت و امدم رو کم کردم اما قطع رابطه نمیشه اصلا .. مکر اینکه خدا کمکم کنه 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا اوندفعه تو ۱مهمونی خواهر پسره اومد شلوارش ۱خرده کثیف شده بود یهو جلو چند نفر گفت وااااا کی رو من ج ق زده

منو میگی😨

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
شوهرم ده دفه شستش و پهنش کرده ... عزیزم کسی که یه چیزی تو ذاتشه عوض نمیشه !

عزیزم رفت و امدتو محدود کن بذار بفهمن زندگیتون حریم داره جلوی شما مراقبت کنن از دهنشون چی درمیاد

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤

عزیزم بنظرم خواهرشوهرت خرابه

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
پیش شوهرش میخوابید سنگین تر بود تا این حرفارو بزنه؛متاسفم عزیزم ولییی واقعا نمیدونم چی باید بگم فقط ...

شوهرم میدونه و بهش گفته چه حرکتی بود انجام دادی . اونم میگه کاکامی چه عیبی داره !!! فک کن پسر عمش میاد خونشون این کنارش با استین حلقه ای میشینه و سوتین هم نمیپوشه و سینه هاش کاملا مشخصه !!! بعد ادعای خوبیش هم میشه 

2738

عزیزم از الان جلوشونو بگیر ی بار ب خواهرشوهرت رک بگو بدم میاد از اینجور حرف زدن حالم بهم میخوره...اگ هم گوش نداد ذک ب همسرت بگو خوشم نمیاد باهاشون رفت و امد کنیم...منم با همچین ادمایی طرفم مشکلم اینه ک خواهر شوهرام جلو شوهرم خیلی بد میگردن با اینکه شوهر دارن ولی خیلی راحتن...مثلا با دامن کوتاه جلوش دراز میکشن لباسشونو میزنن بالا بچه شیر میدن خب من تا لباس زیرشم میبینم... یا شلوارک های خیلی تنگ میپوشن ک همه چیشون قلمبه زده بیرون...ن فقط پشتشونا ن....یا مادر شوهرم جلو شوهرم و داماداش همیشه نصف سینه اش معلومه رفتاراشونم زشت و زننده اس... 

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭
مثلا اوندفعه تو ۱مهمونی خواهر پسره اومد شلوارش ۱خرده کثیف شده بود یهو جلو چند نفر گفت وااااا کی رو م ...

😲😲😨😨😦

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤
عزیزم بنظرم خواهرشوهرت خرابه

فکرشون خیلی کثیفه . فک کن بعد از عروسی پیله کرده بود به من که باسنت گنده شده چون .... 

حتی روم نمیشه حرفاشو بزنم ... منحرف 

2706