2733
2734
عنوان

دعوای خواهرم با شوهرش

2217 بازدید | 57 پست

سلام خیلی دلم گرفته تو پست قبل گفتم مادر شوهرم سر سفط شدن بچم و نرقصیدن تو عقد جاریم چکارهایی کرد حالا هم قهریم امروز شوهر خواهرم بهش گفته زنگ بزن به مامانم عید تبریک بگو خواهرم هم حزوه و کلی دعواشون شده و حرف های بد به خواهرم زده و بعدم رفته خونه بابام اینا و هر چی دلش خواسته از آبجیم بد گفته و قهر کرده و رفته بابام هم حالش بد شده و آبجیم هم داره همینطوری گریه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و خواهرم جاری هم هستیم مادر شوهرم کلی هم از حواهرم بد گفت اون روز  آخی آبجیم مظلومه و شوهزش ...

بي تربيه ديگه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2728
من و خواهرم جاری هم هستیم مادر شوهرم کلی هم از حواهرم بد گفت اون روز  آخی آبجیم مظلومه و شوهزش ...

عزيزم ميشه يه سوال بپرسم بيربطه شرمنده

چرا من امشب نميتونم تاپيك جديد بزنم ؟؟؟

راهنماييم ميكني

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
2738
من نمیدونم داستان سقط و عروسی و اینا چیه ولی ما رسم داریم کوچکترا عید رو تبریک بگن خواهرت کارش درس ...

عزیزم بخون پست قبلی رو .....

شوهرش در جریان همه حرفا بوده

ما هم رسم داریم کوچکترا تبریک بگن ولی به آدم

متاسفانه همینه ...

اکثر مادرشوهرا بخاطر دختر و داماد انقدر عروس رو میچزونن ... فکر میکنن اون دختر که میاد تو خانواده شون ، دیگه کس و کار نداره هر رفتاری دلشون بخوادمیکنن ...همینا هستن که زندگیا رو بهم میزنن ... عزیزم مثله یه خواهر قوی باش و از خواهرت دفاع کن ... مادرشوهر چع اجازه داره که بخاطر ی عروس بی ارزش به ی عروس دیگه ش بگه چرا نرقصیدی ...از حقتون دفاع کنید ...

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
متاسفانه همینه ... اکثر مادرشوهرا بخاطر دختر و داماد انقدر عروس رو میچزونن ... فکر میکنن اون دختر ک ...

منم میخواستم از حقم دفاع کنم ولی حالا مامانم میگه اگر بابا روودوست دارید هر بلایی سرتون اوند هیچی نگید من کاملا مخالفم مگه میشه اونا هر کاری خواستن بکنن ما هم مثل برده باشبم

2706