2737
2734
عنوان

سرم داره میترکه بیاین شما بگین من دیگه نمیدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2284 بازدید | 83 پست
باشه میرم به نظرتون چیکار کنم کمک کن موقع ناهار کلا قبلن هم زیاد کار نمیکردم

به نظرم برو خیلی هم شیک بپوش به خودت برس و خیلی هم خودتو شاارژ بگیر با شوهرت صحبت کن و بخند و با بچت ور برو موقع ناهار هم کمک کن نه زیاد در حد اینکه حق میزبان ادا بشه و اگرم گفتن چی شده شادی!بگو شوهر به این خوبی دارم زندگیم خداروشکر عالیه چشم حسودا کور  چرا خوشحال نباشم مطمئن باش جایی که باید بسوزه میسوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه ولی از این ببعد اصلا کوتاه نمیام در قبال لی احترامیشون

ففط یک چیز بگم در حد پیشنهاد: اصلا با هیچ کدوم از اعضای خانواده شوهرت صمیمی نشو یه رفتار ثابت با همشون داشته باش و سعی کن همیشه یه عبارت به همه ی کار ها و رفتاراشون بگی و اونم اینه "به درک"

2728

کلا خوردنت،حرف زدنت،کارکردنت به اندازه باشه،خودتو بخاطر دیگران خفه نکن،بیشتر خودتو سرگرم همسرو فرزندت کن

نمیگم ازشون دور باش،نه!

تو جمع و بحث کردنشون باش،ولی شنونده باشو گزیده حرف بزن،چیزیم که مربوط به شما نیس اصلا دخالت نکن،نمیگم خودتو بگیر و فاصله بگیر،میگم رفتارایی که بنظرت بهتره نکنیو نکن،به قول معروف سنگین و رنگین و خانم بشین،در رابطه با این مسائل پیش پا افتاده و با عرض معذرت خاله زنکی بی تفاوت باش

اما بشرطی که این رفتارو همیشه در پیش بگیری،فقط فردا نباشه

من اون شب واقعا حالم بد بود بچم چهل روزش نشده بود بی تجربه بودم سرماخورده بود میترسیدم قبلشم بخاطره ...

خب بهش میگفتی من الان حالم بده اکه میشه این حرفا رو بذارین برای یه وقت دیگه

این حزفی که زدی از اون حرفاست که آتو میشه تو دست طرف مقابل

2738

ولی به نظر من اونروزی که اونا دعوت کردن نرو 

به شوهرت بگو زنگ بزنه یه بهونه ای بیاره و بگه انشاالله تو هفته آینده یه روز حتما میایم 

یه هفته بعدم برید نیم ساعت بشینید بیاید 

زودم روابط رو عادی نکن و به حالت قبل برنگردون