2733
2734
عنوان

بنظرتون دزد بود؟

88 بازدید | 13 پست

دیروز ساعت۱۲ظهر پدرومادرم با ماشین رفتن بیرون یه ربع بعدش یه آقایی در زد بهش گفتم کی هستی گفت پدر فلانی بهش گفتم نمیشناسمت گفت برام یه خودکار و کاغذ بیار بعد من رفتم آوردم ولی درو باز نکردم دوباره صدا زدم تو کی هستی خودکار و کاغذ برا چیته جوابی نداد آنگار رفته یه پنج دقیقه بعدش باز یه آقای دیگه ای در زد گفت پدرت خونس بهش گفتم نه بعد رفت 

حالا این دومی میگم شاید همسایه اس چون شنیدمش رفت در بغلی رو‌زد با صاحبخونه صحبت میکرد ولی اون اولی چی خیلی مشکوک بود اخه کاغذ خودکار برا چیشه بعد ما سر خیابونمون سوپرمارکت هست همچی داره جدا از این بازار چند خیابون جلوتره 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ریسکی کردی دختر دیگه هیچوقت از این کارا نکن

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731

هر چیزی ممکنه 

امروز صبح هم دوتا خانم اومدن در خونه ی ما

اولش میگفتن این دور و بر دختر معرفی کنید برامون واسه امر خیر 

گفتم نمیشناسم

همش اصرار داشتن بیان داخل و حرف بزنیم 

بعدش گفتن فالگیر هستیم بزار بیاییم داخل و فالتو ببینیم

خوب کردی باز نکردی 

همسایمون خیلی بشدت آدمای بی فرهنگی هستن تازه چندماهیی میشه بار کردیم 

قبلا یه خانمی اومد خونمون همسایمون بود پرو پرو در هل داد اومد داخل درو‌هم بست من سکته کردم از همون‌موقعه دیگه تصمیم گرفتم درو باز نکنم

دقیقا همین اتفاق ساعت ۲شب برای ما پیش اومد

یکی ایفون زد جلو هم نیومد گفت همسایم تو کوچه دزد امده 

مرد تو خونست نترسید؟😐 

بابامم خونه نبووود ولی گفتیم اره میخواین بیدارش کنیم؟

نباید میگفتی نیسسست

باید میگفتی اره بابام و داداشام خونن خوابن 

کارشون دارین بیداروشون کنم

اینطوری فکرمیکرد چند تا مرد خونه هستن

2740
هر چیزی ممکنه  امروز صبح هم دوتا خانم اومدن در خونه ی ما اولش میگفتن این دور و بر دختر معرفی ...

یا خدا 

دروغشون دراومدها معلوم نیست میخواستن چیکار کنم

دقیقا همین اتفاق ساعت ۲شب برای ما پیش اومد یکی ایفون زد جلو هم نیومد گفت همسایم تو کوچه دزد امده&nb ...

😥😥😥😥😥😥واییی خدا 

خداروشکر بخیر گذشت من نمی‌دونم از دهنم پرید گفتم نه 

خیلی عجیب بودن  میگم شماره تماس بده بعدا باهات تماس بگیرم گفت نه

اره واقعا خیلی 

اخه هدفشون که امر خیر بود پس چطور یهو عوض کردن گفتن فالگیریم وفلان 

نکنه جادوگرن🫡

والا بعید نیست 

یه مدت پیش یه خانمی همسایه قبلیمون تعریف میکرد میگفت بازار بودم یه پسر جوون و خیلی خوشکل اومد باهام حرف زد میگفت داشت باهام حرف میزد دقیق نمی‌دونم چیکارم کرد فقط اینو‌میدونم‌اخرش بهم گفت انگشترتو بهم بده بدم یتیم و فقرا و اینا میگفت منم خود به خود دراوردم بهش دادم میگفت تا به خودم اومد فهمیدم چیکار کردم اون رفت😐😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️