2733
2734

یه بار داشتم میرفتم مدرسه،کتابمو منگنه کرده بودم سرمنگنه ها بیرون بود،آقو ما اومدیم از کنار یه آخونده رد شیم ،منگنه کتاب گیر کرد به عباش حالا اون بکش،من بکش،اون بکش،من بکش

بنده خدا کلی ترسیده بود

الهی مریم به آرزوش برسه...آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو گفتم ولی بازهم میگم😆

یه بار رفته بودیم خونه یه زن بیوه مهمونی که شوهرشم تازه فوت شده بود.مهمونهای دیگه هم داشتن.

خلاصه زن صاحب خونه با سینی چای اومد واین بابای ما هم پرید میز وکشید جلوی مهمونها😯😲.

موقع برگشت مامانم از توحیاط شروع کرد به غرزدن که توچرا پاشدی؟الآن فکر بد میکنن.مگه توبچه ای و......تا رسیدیم دم در یکی گفت خوش اومدین بازهم تشریف بیارین😨نگووووووووووزن بیچاره تادم در برای بدرقه اومده بوده😬

مامانم دست وپاشو گم کرد گفت:سلام علیکم😎

یعنی من وداداشم وبه زور از کف کوچه جمع کردن بردن تو ماشین

2728
اینو گفتم ولی بازهم میگم😆 یه بار رفته بودیم خونه یه زن بیوه مهمونی که شوهرشم تازه فوت شده بود.مهمو ...

وااای...😂😂😂🤣🤣🤣🤣

مرغی که انجیر میخوره...نوکش کجه..😊😊
یه بار داشتم میرفتم مدرسه،کتابمو منگنه کرده بودم سرمنگنه ها بیرون بود،آقو ما اومدیم از کنار یه آخوند ...

ترررکیدم..😅😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😊

از خاطرات خنده دار من همین بس که 

عاقا موبایل داداشم یه بازی مزرعه داشت خیلی باحال بود اینو هروقت میومد خونه ی ما یا من میومدم خونه مامان اینا من بازی میکردم 

دیشبم خیر سرم آوردم بازی کنم دیدم فشار کلیه ها مضاعف شده داداشم هم با همسرم بالکن بودن خلاصه با موبایل رفتم دستشویی 

دیگه خودتون متوجه شدید که چه اتفاق هولناکی افتاد الهی بمیرم براش گوشیش قشنگ چرخ خورد رفت داخل توالت و تمام....

منم اصلا صداشو درنیاوردم و لبخند میزدم بنده خدا انقدر دنبال گوشیش گشت امروزم نتونستم براش بخرم بهش گفتم☺

قول دادم براش بخرم ولی تنها جمله ای که گفت این بود فدای سرت ☺

ولی براش میخرم😁 ولی جدا بسیار شرم زده ام😓

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
از خاطرات خنده دار من همین بس که  عاقا موبایل داداشم یه بازی مزرعه داشت خیلی باحال بود اینو هر ...

😂😂😂😂😂😂

ایول به داداشت...👌🏻👌🏻👌🏻😂😂