2733
2739
عنوان

شده حس کنین همسرتون خواهرتونو خیلی دوست داره؟ چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2596 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم خیلی با خواهرام صمیمیه.

ولی انگار رابطه ی خواهر و برادری دارن

من قبلا گاهی حسودی میکردم ولی چون‌ طفلیا داداش ندارن به نظرم طبیعیه.

خیلی از داماد ها رو دیدم خواهرزن شون رو از خواهر خودشونم بیشتر دوست دارند.

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹

خواهرامو عین خواهرش دوست داره خودش خواهر نداره خواهر زاده ام دختره ۶ماهشه خیلی گوگولیه هربار ببینتش حسابی میچلونتش🥰🥰

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731
شاید عین خواهرش دوستش داره،شوهرمن زن داداششو دوست داره،امشبم بخاطر اون سرمن داد زد بهم گفت تو گوهی،ا ...

توام می گفتی تو گوه خاندانم نمیشی

به شانس بگوید ماهنوز زنده ایم یک شب هم درخانه ی مارا بزند
2740
فقط‌می دونم حس‌خانوما دروغ نمی گه‌ خدارو‌شکر خواهر ندارم 😁

هر کی همسر منو میبینه میگه چقدر دوست داره 

مثلا پیش خواهرم اینا بلند میشه میره برام هر چی هوس کردم میخرم

خیلی ابراز علاقه میکته میگم نکنه ذهنم مریض شده نمیدونم 

همسر منم ابجی کوچیکمو خیلی دوست داره. همیشه میگه اون خواهرمه، چون خودش خواهر نداره، و همیشه هم طرفشو میگیره ، حس خاصی ندارم محبت خواهر برادری هست دیگه، البته اینم بگم با رعایت همه چارچوب ها، بالاخره نامحرم هستند و مثل خواهر و برادرن نه خواهر و برادر واقعی، اما خب خیلی دوسش داره خواهرمو دیگه😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
راجع به خواهرم سوال زیاد میپرسه درباره بقیع نه یا زیاد از شوهر خواهرم خوشش نمیاد و وفتی خواهرم ...

زندگیتو با این افکار شوم خراب نکن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...
2706