2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. ما ازدواجمون به صورت کاملااا سنتی بود‌ . تا این حد سنتی که داییم یک عکس اورد گفت این پسر رو که افسار یک الاغ تو دستشه میبینی که منم کنارش با سمار زغالی وایستادم؟منم گفتم اره خوب که چی؟گفت این فلانیه پسر فلانی برادر فلانی شناختی؟گفتم خواهر رو که گفتی میشناسم ولی این پسر رو نه. خوب حالا که چی؟گفت آی کیو این شوهر ایندته. منو میگی این شکلی شدم😨😨😨😨😨بعدشم که اومدن خواستگاری بابام گفت من میشناسمشون زن بشو منم چون خیلییی دختر حرف گوش کنی بودم گفتم چشم. ولی ازش بدم میومد شدید.‌اخه من از مردهای مو فرفری سیبیلو که تو خیابون تف میکنن و جلوشون رو میخوارونن بیزار بودم که یکی از همه بدترشون گیرم‌اومد. به معنی واقعی دوباره من این مرد رو تربیتش کردم. یک شانس بزرگی که اوردم این بود که شوهرم خیلی انعطاف پذیر بود. یعنی واقعا اشتباهاتش رو قبول میکرد و اصلاح میکرد چون دست خودش نبود. اینطور بار اومده بود. خیلی سختی کشیدیم دوتایی. تو این ۱۴ سال به قول خودش از اول که منو دید واقعا عاشقم شد ولی من شاید به جرات بگم ۴ ساله واقعا دارم باهاش عاشقانه زندگی میکنم. چون اینقدرر این مرد صبور و مهربون بود و هست که بالاخره من کله شق رو عاشق خودش کرد. تو همه چی منو اختیار دار کرده. تو هیچی منو محروم‌نکرد. احترامی که به مادرش میزاره ده برابر به خانوادم میزاره. الانم با پسرم رفته شهرشون دیدن مادرشوهرم و پنجشنبه میاد و منم به شدت دلتنگشم با اینکه تازه دیروز رفته.

2720

مهریه ام ۲۵۰ سکه و حق مسکن دارم و دیگر هیچ . کل جهاز رو هم‌پدرم داد. شوهرم وقتی اومد خواستگاریم‌خودش بود و لباس تنش . یک‌کارمند ساده قرادادی با یک حقوق خیلیی کم. ولی الان خدا رو شکر مدیر شده برای خودش و همه حقوق و درامدش رو در اختیار من و بچه هاش قرار میده. 

ما نه سالی میشد که دوست بودیم 😆دیگه همون اولا که دوس بودیم قهر کردیم خخخخ بعد نه سال اومد خاسگاریم😉بعدم که از عقدمون تا همین نزدیکیا خیلی باهم درگیر بودیم 😂خیلیا تا این اواخر که اخلاقاش درست شده کم کم ولی خوب دوسش داشتم و دارم هر دو به خاطر هم از بعضی چیزامون کوتاه اومدیم در کل هم دیگه رو دوس داشتیم از همون موقعا 

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗
2714
مهریه ام ۲۵۰ سکه و حق مسکن دارم و دیگر هیچ . کل جهاز رو هم‌پدرم داد. شوهرم وقتی اومد خواستگاریم‌خودش ...

ایشالا خوشبخت بشی عزیزم من یه سوال داشتم ازتون ولی اگه خوشتون ازش نیومده چه جوری بهش جواب مثبت دادید آخه من خودم هرکس میاد خواستگاری دوست دارم تا حدودی به دلم بشینه و یه اندازه ای دوستش داشته باشم

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
ایشالا خوشبخت بشی عزیزم من یه سوال داشتم ازتون ولی اگه خوشتون ازش نیومده چه جوری بهش جواب مثبت دادید ...

اخه من فقط ۱۸ سالم بود و جو خونه ما طوری بود که پدر و مادر هر چی بگن همونه. منم فکر میکردم‌ازدواج هم یکی از همون بله چشم گفتناست

من با نگاه اول عاااشق شوهرم شدم.اونا خیلی سنتی خواستگاری کردن و منم بعله

انگار دوستم نداشت.عاشقی نمیکرد.فقط مرد خونه بود.تو عشقش سوووختم.ولی حالا خیییلی دوستم داره منم دوستش دارم.ولی دیگه....

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن