2733
2734
عنوان

همسرتون برای تولدتون...

245 بازدید | 16 پست

نامزد یا همسرتون برای تولدتون اگه بخواد خرید کنه، چقدر وقت میذاره؟ کلا مرد ها اولین مغازه خرید میکنن یا وقت میذارن و از قبل یه چیزی رو انتخاب میکنن؟

کلن یادش نیس...

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن روز دیگه تولدمه وهمسرم امشب بیخود وبی جهت فوش داد بهم

هدیش پیشکش

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

فقط پول داد خودم خریدم حوصله نمیکنه بیاد

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

همسر من کلا بلد نیست خرید کنه هیچ مناسبتی و خودش هم میگه نقطه ضعف کنه نمیتونم اصولا طلا میخره واسم ، خودمو می‌بره بازار شده ی هفته پا به دام میگرده کلا با حوصله هست واسم میخره

اصلا بلد نیست خرید کنه 

هیچکدومو ندارم

ولی پاتنرم خودش میبرم میگه چی میخوای بگیر

اینجوری نیست سوپرایز کنه و از این داستانا...

حتی برا ولنتاین هم همین ماجرا بود

اوایل حساس بودم،الان سعی میکنم کنار بیام خودم بگم چی نیاز دارم

خیلی با حوصله است یه بار برای خرید برای من سه تا جای مختلف تو تهران رو رفتیم و از صبح تا شب طول کشید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)