2737
2739
عنوان

سرطان سینه، خواهش میکنم بیاید😰😰

293 بازدید | 26 پست

سلام خانما من دو نفر از اقوام درجه دومم، از اقوام پدریم سرطان سینه داشتن 

حالا من میترسم نکنه من هم در آینده مبتلا بشم 

بخاطر همین میخوام آزمایش ژنتیکی رو انجام بدم تا بفهمم ژنش رو دارم یا نه 

میشه لطفا هر تجربه ای دارید بهم بگید ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معمولا اگر سمت خانواده مادری داشته باشن ممکنه خانمهای دیگه فامیل هم داشته باشن، چرا ازمایش ژنتیک خب مرتب برید چکاپ

خدایا برایم بخواه که، بشود، برسد، بیاید، درست شود، خوب شود خوبِ خوب🌱❤️

عزیزم برو  هر دوسال یک بار همه خانما از ۴۰ سالگی باید معاینه بشن مامو گرافی و معاینه بشن قبلا از ۵۰ سالگی بود اماسن سرطان سینه اومده پایین 

اگر سینه های بزرگی داری احتمال سرطان بیشتره ولی در کل  بعد از هر بار تموم شدن پریودت که سینه ها شل میشن از زیر بغل شروع کن به دست زدن ببین بافت قسمتیش متفاوت نباشه بیشتر خانما اینجوری میفهمن سرطان دارن  

هر سالم برو پیش متخصص زنان چکاپ انشالله سالم و مانا باشید

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ژنتیکی معلوم نمیشه میتونی ماموگرافی بدی و بری دکتر علاعم هم داره خودش سرطان سینه ترشخ غیر عادی سینه ...

آزمایشش هست که ژنتیکی معلوم میشه 

نه ندارم اینارو 

ماموگرافی زیر ۴۰ستل انجام نمیدن 

من ۲۱ سالمه

معمولا اگر سمت خانواده مادری داشته باشن ممکنه خانمهای دیگه فامیل هم داشته باشن، چرا ازمایش ژنتیک خب ...

من دوتا از عمه هام سرطان سینه داشتن 

چکاپ برای وقتیه که سطران شکل گرفته 

من میخوام ازکایش ژنتیکی انحام بدم که مشخص بشه در آینده مبتلا می‌شوند یا نه 

چون اگه ژنشو داشته باشم مبتلا میشم و تو این لزمایش مشخص میشه

2740

کسایی هم که خیلی خیلی  سینه های بزرگی دارن ممکنه از مامو گرافی تشخیص ندن سیتی اسکن نشون میده

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
عزیزم برو  هر دوسال یک بار همه خانما از ۴۰ سالگی باید معاینه بشن مامو گرافی و معاینه بشن قبلا ا ...

من ۲۱ سالمه 

پارسال سونوگرافی سینه انجام دادم 

چون سنن زیر ۴۰ هست مانو کرافی انجام نمیدن 

من دوتا از عمه هام این بیماری رو داشتن 

خیلیییی میترسم که نکنه منم در آینده مبتلا بشم 

2706