2752
2734

شاید واقعا تقصیر من بوده اما یکم شعور خوبه ادم داشته باشه مودبانه حرف بزنه 

داشتم از باشگاه بر میگشتم سوار ماشین شدم بعد یه خانم محجبه هم جفتم بود

ی مسافر اقا پسر نوجوون در حد هجده نوزده  سوار شد مسیرش جلو تر من بود واسه همین من پیاده شدم اون بره وسط چون میخواستم جلوترش پیاده شم

اقا زنه کاری کرد بامون

من میخوام پیاده شم برید کنار ببینم چه وضیه با حالت عصبانی😐😐😐😐اقا چرا بیاد جفت من.

حالا پسره همسن بچه اش بود

هیچی دیگ پسره گفت اونم گفت من سوار نمیمشم اصلا رفت

خدایی من اصلا کارم غلط چرا شعور ندارن بعضیا؟ قشنگ نمیتونست بگه؟

میتونست درست بگه لطفا خودت وسط بشین

من اصلا منظورر نداشتم بخدا خسته کوفته از باشگاه رسیده بودم

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون هم حتما خسته بوده وگرنه واکنشش نرمال نبوده 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ولشون کن من ی بار ی ماجرایی تقریبا مشابه پیش اومد یهو داد زد من با کفار نمیشینم😐😂💔

😂😂

عقل ندارن راحتن به خدا

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

یه بار من داشتم میرفتم دانشگاه کیفم سنگین بود رفتم جلو نشستم یع زنه رفت پشت نشست یه پسر بچه ده ساله  هم پیش زنه نشست زنیکه ابروی منو برد ک تو چرا نیومدی پشت ننشستی  ده سال گذشته فازشو نفهمیدم

2706