2733
2734
عنوان

بچه ها تروخدا بیاین کمککک😭😭😭

113 بازدید | 12 پست

با یکی از دوستام چند ماه پیش بحث کردیم لفظی قهرم الان 

🙂بعد خیلی خوب بودیم ما باهم میخوام بهش پیام بدم 

مقصر هم اون بود ولی خب چون بزرگتره میخوام پیام بدم بهش دلم تنگ شده براش🥲🥲

چی بگم بنظرتون بعده این چند ماه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد منی با اختلاف اینکه مقصر بود و به روش آوردم حق به جانب رفتار کرد و من شدم ادم بده هنوز خودشو برا ...

من الان دیگه دارم نمیتونم😂خیلی سخته بهده این همه مدت دوستی یهو الکس قهر کنیم

من الان دیگه دارم نمیتونم😂خیلی سخته بهده این همه مدت دوستی یهو الکس قهر کنیم

بعضی وقتا بغض میکنم میگم کاش به روش نمیاوردم بعضی وقتا میگم باشه کلا حذفش کنم چون دنبال بهانه بوده حتما که رابطه اش رو باهام کمرنگ کنه 

اصلا ب ذهنم نمیرسه هیچی😂حتی سلامم نمیدونم چجوری بدم بهش

وا دختر خوب ی سلام بده ببین چی میگه دیدی وا داد شروع کن خوش و بش و بگو فراموش کنیم گذشته رو اونم یحتمل ازت عذر خواهی میکنه و تموم میشه دختره دیگه؟ اگه دختره انجام بده😂 تو پسرا نسخه پیچیدن فرق داره

آره دختر بود  ولی خیلی قده اصلاا وا نمیدهه چه برسه به عذرخواهی😂

ببین من ی دوستی ۱۵ ساله داشتم جا خواهرم بود خیلی الکی تموم شد ۳ بار هم قشنگ رفتم دنبالش برا صحبت و حرف بنظرم هر رابطه باارزشی ۳ تا شانس داره اگه تاحالا براش تلاش کردی و دیدی متوجه نشده نه اگه نکردی براش کاری الان بکن ک شرمنده خودت نباشی بقیش با اونه