2737
2734
عنوان

تیرکشیدن قلب

1833 بازدید | 26 پست

هفته بیست و هشت هستم چند روزه قفسه سینه ام سنگین میشه طوری ک میخوام خفه شم مثل ی بغضه ک نمیترکه 

حالا از دیروز تا الان سمت چپم تیر میکشه و درد میکنه انگار دار چاقو میزنن تو قلبم ضربان قلبمم در حال عاوی بین صدو پنج تا صدو بیست و خورده ای متغییره کلا تا دیروز هر وقت احساس سنگینی میکردم ضربان بالا بود حالا از دیشب همش درد میکنه سمت چپم انگار دارم خفه میشم

خدایا شکرت
میشه ی کمک بکنید سابقه مسومیت بارداری هم دارم الان ک سمت جم دراز میکشم بیشتر نمیتونم تحملش کنم

نگزان‌نباش میتونه از معدت باشه اما یه دکتر برو امشب

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه جا بزو دکتر قلب کشیک داشته باشه... مرکز قلب تهران‌تو امیرآباد و بیمارستان‌ پارس بلوار کشاورز داره

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
یه جا بزو دکتر قلب کشیک داشته باشه... مرکز قلب تهران‌تو امیرآباد و بیمارستان‌ پارس بلوار کشاورز داره

بیمارستان میلاد جی داره ؟اونجا پرونده بارداری دارم

خدایا شکرت
2738
اخه فقط ی سمته اونم سمت قلبم ضربانمم بالاست 

عزیط‌من...درد قفسه سینه میتونه ار معده هم باشه حتی واسه یه سمت...من هم‌خودم عمل قلب کردم‌هم‌مامانم دیگه واردم... اما نمیدونم‌کسی که بارداره ضربان قلب بالاش طبیعیه یا نه... یه دکتر بزو یه نوار قلب بگیره ازت

عزيزم شما بايد حتما بريد دكتر، لطفا بجاي منتظر نظرات دوستان موندن خودتونو برسونيد براي چكا ...

نمیدونم کجا برم ت این تعطیلات شوهرمم نیستش از صبح درد سمت قلبم بند نیومده انگار ی چیزی داره فرو میشه تو قلبم

خدایا شکرت

لطفا وقتتو اینجا نگذزون چون اینجا اگه یکی هم دکتر باشه تا معاینت نکنه نظرش درس نیست. بزو دکتر جاهایی که گفتم چون تعطیلیه فقط مرکز قلب الان دکتر خوب دازه

نمیدونم کجا برم ت این تعطیلات شوهرمم نیستش از صبح درد سمت قلبم بند نیومده انگار ی چیزی داره فرو میشه ...

من آدرس دادممممم مرکز قلب تهران تو امیرآباد یا بیمارستان  شهید رجایی قلب تو ولی عصر سر نیایش

بیمارستان میلاد جی داره ؟اونجا پرونده بارداری دارم

زنگ‌بزن الان‌بپرس...‌نمیدونم داره یا نه... از اورژانس بپرس اما  مرکز قلب و شهید رجایی رو مطمئنم حالا وقتتو تلف نکن و خبرشو بده از دکتر اومدی

نمیدونم کجا برم ت این تعطیلات شوهرمم نیستش از صبح درد سمت قلبم بند نیومده انگار ی چیزی داره فرو میشه ...

بيمارستانها كه تعطيل نيستن عزيزم، قسمت اورژانس چكاپ رو برات انجام ميده

2706