2726

كلا چيكاركنم كه اعتماد به نفسم همه جا بره بالا واينكه چيكاركنم روي حرف زدن توجمع پيداكنم نظرمو راحت بدم وبتونم اين تواصع و بزارم كنااااار ونظر بقيه برام مهم نباشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سعی کن بری تو اجتماع اوایل افتضاحه ولی یکم بگذره یاد میگیری

کتاب بخون 

کتاب روانشناسی

اخبار رو دنبال کن تا به روز باشی

دوست برای خودت پیدا کن و با هاشون معاشرت کن

التماس دعا

نه بابا بشین فیلمای ماهواررو ببین به نظرم روت تاثیر میزاره.منم خجالتی بودم از وقتی میشنم پای فیلما دیگه خجالت رفته کنار.جوری شده که همه میگن آداب معاشرتت خیلی بالاست .تو میتونی روشو داری فلان کارو بکنی تو انجام بده

وقتی وارد جمعی میشی فک کن همه دوست دارن این باغث میشه مشتاق بشی واسه حرف زدن و اینا.امتحان کردم عالی بود

مثلا میخوای وارد مغازه ای شی که ی عالمه پسر نشستن پیش خودت بگو اوناالان میگن وای چ دختر خوشتیپی چ قدو بالایی فک کن دوست دارن همه و مورد قبولشونی.

كلااا هراسم زياده مخصوصا تو خونواده شوهر

با سیاست رفتارکن من خودم خیلی اهل سیاست نیستم‌ولی یه اصطلاحی هست میگن با پنبه سر بریدن یه طوری باش هم حرفتو زده باش هم بی احترامی نباشه اینجوری هیچوقت متهم نمیشی 

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤

عزیزم وقتی بتونی خودتو دوست داشته باشی و قبول داشته باشی ک یعنی همون اعتماد ب نفس داشته باشی خود ب خود هم بهتر میتونی نظرتو بیان کنی و هم حرف دیگران برات مهم نباشه چون میدونی خودت بیشتر میفهمی

💖خدایا شکرت بالاخره نی نیم اومد تو دلم💖

مثل من اگر نتم یاری کنه الان تاپیک هم میزنم راجع بهش، ولی در کل فمر میکنم معاشرتی شدن وافزایش رفت وامد با دیگران خیلی تاثیر داره 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2706