2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته خیلی 

بگردم برا دلت😢با تمام وجود درکت میکنم 

الهی به طور طبیعی باردار میشی خدا بزرگ عزیزم😢

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
چقدر سخته که عاشق نی نی باشی و هر چقدر تلاش کنی نی نی نیاد.  همه دور و برم نینی دارن. از دیدنشو ...

چاره ایی نیست فقط باید توکل کنیم عزیزم 

ناامیدی بدتره 

باید امیدوار باشیم 😚

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

منم دوبار ای یو ای کردم منفی شد 

دوست دارم برم میکرو یا ای وی اف همسرم نمیزاره

میشه بگی هزینه هر دفعه ای وی افت چقد شد

عزیزم   

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

میدونم حرفم تکراریه ولی تنها چارش صبر و توکل به خداست

یه چیزایی تو زندگی سخت بدست میاد امیدتو از دیت نده و مطمئن باش بالاخره خدا بهت بچه میده فقط ازش بخواه و امیدتو از دست نده

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
هر کاری که فکرکردم جواب میده کردم. از طب سنتی و اسلامی و ماما خونگی و طب شیمیایی گرفته تا عسل درمانی ...

مث من 

تا بالاسری نخاد نمیشه😢

2706