2733
2734

اره

به تجربه بهم ثابت شده

برای همین روی انتخاب فیلم خیلی دقت میکنم

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

ای کاش حوصله ش رو داشتم توضیح بدم 

ولی آره کاملا تاثیر داره 

اگه حوصله ام برگشت سرجاش براتون میگم 😂

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

علتش تو ذهن موندن صحنه و مرور ان دائم بعد خلق میشد برای خودت

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
اره به تجربه بهم ثابت شده برای همین روی انتخاب فیلم خیلی دقت میکنم

من خیلی فیلم های ترکی نگا میکنم چن ساله

از نظر روحی روانی هم در ب داغونم

اما تو زندگی هم مشکلات خیلی بدی رو تجربه کردم شوهرم میگه همش بخاطر همین فیلمای ک میبینی درصورتی ک یکی از عوامل اصلیش خودشه😂

من خیلی فیلم های ترکی نگا میکنم چن ساله از نظر روحی روانی هم در ب داغونم اما تو زندگی هم مشکلات خی ...

😂😂😂

ولی در کل فیلمای ترکی نگاه نکن.مفت نمی ارزه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ای کاش حوصله ش رو داشتم توضیح بدم  ولی آره کاملا تاثیر داره  اگه حوصله ام برگشت سرجاش بر ...

من خیلی فیلم های ترکی نگا میکنم چن ساله

از نظر روحی روانی هم در ب داغونم

اما تو زندگی هم مشکلات خیلی بدی رو تجربه کردم شوهرم میگه همش بخاطر همین فیلمای ک میبینی درصورتی ک یکی از عوامل اصلیش خودشه

لطفا واسم بگو خیلی نیاز دارم بدون اشکال کارم کجاس

من خیلی فیلم های ترکی نگا میکنم چن ساله از نظر روحی روانی هم در ب داغونم اما تو زندگی هم مشکلات خی ...

عزیزم درخواست دوستی بده 

الان وقتشو ندارم 

ولی سر شب براتون میگم 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد.