2737
2739

۳۴ هفتم امروز سونو بودم گفت آب دورش لب مرزه 

کسی اینطور تجربه ای داشته دکترش چیکار کرد واسش

و اینکه دور شکمش هم دو هفته کمتره🥲

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند

تجربه نداشتم ولی میگن خیلی باید اب بخوری و مایعات

الانم فصل هندونه است خیلی بخور

بطری اب پر کن بزار کنار خودت هی بخور

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من این جوری بودم   تو سی و نه هفته    بچه بریچ هم بود سزارین شدم

من هفته ام خیلی کمه تازه ۳۴ هفتم واسه من چیکار میکنن ینی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...خدایا شکرت واسه معجزه ای که بهمون دادی😍❤...من از تبار غربتم.....از آرزوهای محال🌈 در من هزاران امید فریاد میزند
درهردوحالت چه کم باشه چه زیاد باید تحت نظرباشی بری بیمارستان بستری شی 

واقعا حتما باید بستری شد؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هفته ام خیلی کمه تازه ۳۴ هفتم واسه من چیکار میکنن ینی

هیچی نمیشه نترس مایعات بیشتر بخور خوب برامنم از اول این جوری بوده دیر فهمیدم فقط ولی اگر مشکل خاصی داشتی مثل همه باردار ها به پزشک مراجعه کن 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2738
واقعا حتما باید بستری شد؟!

آره خواهرشوهره من ۳۷ هفته اینجوری شد ۳روز بیمارستان بستری شد بعدش طبیعی که بچه نیومد سزارین شد 

یکی از هم تختی های خودمم آب دورجنینش بالاشد بنده خدا ۳هفته بیمارستان بستری شد واقعا خسته شد