2737
2734
عنوان

دل شکستن😟😟

2477 بازدید | 29 پست

تاحالا شده کسی دلتونو جوری بشکنه که نتونید ببخشیدش؟ویا برعکس شما دل کسی رو شکسته باشید؟؟

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

من خودم حدود سه سال پیش خانمی دلمو شکست.میخام ببخشمش اما اونقدر حرفش برام سنگین بود که هرموقع یادم میاد دلم میشکنه😢

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم حدود سه سال پیش خانمی دلمو شکست.میخام ببخشمش اما اونقدر حرفش برام سنگین بود که هرموقع یادم م ...

فدای سرت،ببخشش بره.

ی جا خونده بودم دیگران رو ببخشید نه به خاطر اینکه اونا لایق بخششن،بلکه به خاطر اینکه شما لایق آرامشید😘

از اونجايي كه مطمئنم كسي دلم رو بشكنه خدا ميزنه لهش ميكنه اصلا خودم يادم نميمونه، خدا به وقتش بهم له شدنش رو نشون ميده 😁😁

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بله ...

تمام خانواده همسر ...

مادرش پدرش ...خواهراش برادراش 

جاریام داماداش ...

آه کشیدم ... و هیچوقت نمیبخشمشون ...

زمین گرده ... همه چی بهشون بر میگرده .

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2740

سلام اره بارها شده اينقد دلم سوخته اينقد كريه كردم اما اون كه اكر ميفهميد كه نميكفت اصلا يادشم نيس كه اينو كفته منم كه عذاب كشيدم واقعا جه ارزشي داره خدا ميبينه از ته دلم برا بيماريش دعا كردم وبخشيدمشون هر وقت دعا وزيارت رفتم برا سلامتي وبركت زندكي برا روحش دعا كردم بخدا خودم اروم شدم روحم صيقل خورد قوي تر شدم احساس بزركي وبخشنده بودن خيلي حس خوبيه با خدا معامله كردم به خدا اعتماد صبر صبر ونتيجه ديدم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

اره من دل همکلاسی دوره لیسانسم رو شکوندم

عاشقم بود خیلی باهاش بد بودم

بعد خواستم عذر خواهی کنم اصلا بهم فرصتشو نداد

ریشه اعتقاد از آنجا خشک میشود که بخواهند تحمیلش کنند ... برتولت برشت 

اولش مصنوعيه هي حرفا رفتاراكاراشون يادت ميفته اما كم كم عادي ميشه يا از عمد دلت سوخته كه از بيماري طرفه ما مسول بيماري اونا نيستيم وبخاطر اونا ارامشمون بهم بخوره يا سهوي بوده كه خدا ميبينه وجبران ميكنه من كاهي ميكفتم تا بميرم سنك لحد بزارن توقبر يادم نميره وصيت كرده بودم اصلا اين ادم بشت جنازهام نياد مي بينم جقدر خودمو بخاطر يه ادم اذيت كردم واقعا ارزش واولويت زندكي من ارامشه جطور يه انسان خاكي ميخواد منو از اولويت هام دور كنه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706