2733
2734

سلام دوستان من میخوام نامزد کنم ولی قبلا سر به موضوعی ما باهم یه هفته هیچ تماسی و پیامی نداشتیم و دعوا کردیم ک خب من خواستم   اون به من میگه من شکاکم ولی خب واقعا نمیفهمم چرا دختر دور فامیلشون باید بیاد بدون اینکه فالوش کنه عکسشو لایک کنه یا هی پیگیر هم باشن الانم رفته شهری که اون اونجاست میگه من میخوام تنها باشم میخوام فکرم ازاد بشه میگم بهش میگه برو با دختره حرف بزن منم کمکت میکنم میگه دوسم داره ولی میترسم از اینکه منو بپیچونه یا واقعا با همون دختره باشه اصلا حس خوبی به دختره ندارم چیکار کنم  نمیخوام نامزدیم بهم بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش گفتی باهاش حرف بزنه؟ با دتتره؟ 

اره گفت برو باهاش حرف بزن منم کمکت میکنم ولی دختره رو من فقط پیج اینستاشو دارم و تازه دوساعت پیش بهش پیام دادم و جوابمو نداده هنوز 

2731
چه رفتارای مشکوکی ازش دیدی؟

رفتار مشکوک اونقدر ندیدم ولی با پیج اینستاش مشکل دارم یه بار بهش گفتم یه دختریو انفالو کن چون واقعا خیلی عکسای مزخرفی میزاشت اونم کرد ولی بعدا بهم گفت این دختره فروشنده فلان جاست خیلی وقتع میشناسم زشته دوباره فالوش کرد دختره از اون‌دخترای خیلی خیلی بازه و ببخشید خرابه یعنی خودشم میدونه و سرش زیاد مشکوک نیستم

رفتار مشکوک اونقدر ندیدم ولی با پیج اینستاش مشکل دارم یه بار بهش گفتم یه دختریو انفالو کن چون واقعا ...

وا ، با این ادم تموم کن ، به درد نمیهوزه ، این بخاطر تو حاضر نیست یه هرزه رو انفالو کنه

دختری از آهار🦚
وا ، با این ادم تموم کن ، به درد نمیهوزه ، این بخاطر تو حاضر نیست یه هرزه رو انفالو کنه

اخه خارج زندگی میکنه یعنی نامزد کردیم‌ولی از هم‌دوریم داریم کارامونو میکنیم که منم برم پیشش میگم شاید طرز فکر اونا با ما فرق میکنه خودشم مربی شخصی بدنسازیه متاسفانه با دختر زیاد سر و کار داره