2737
2734

از عید تا الان حقوق شوهرم نریختن دیگه یک میلیون تو کارتمون مونده😑واقعا شورشو دراوردن میخواستم امروز برم خرید دیگه گفتم امروز حتما میریزن اما نریختن حقوق شماهارو ریختن تازه بنده خدا رو بیشتر اوقات نمیزارن زود بیاد خونه 

.

مگه شغلشون چی هستش دولتی هستن😐😐😐😐

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه طبیعی. نیست

دوماه ونیم گذشته دیگه! 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

انشالله درست میشه..من شوهرم توی شرکت اسنوا کار میکنه برج ۱۱ پارسال براش ۳ میلیون حقوق ریختند..ب هرکس میگم باورش نمیشه..ولی خداشاهده همچی از دورقشنگه.همه میگن اسنواخوب پول میده اما اصلااینجورنیس خیلی اذیتمون میکنن تازه شوهرم اضافه کاری و ۶ سال سابقه هم داره

2738
همیشه چندم میریزن؟

همیشه دیر می‌کنن هروقت دلشون بخواد بیشتر اوقات هم دوماه دیگه میریزن پول یکماهشو میخورن آخه ۱۱میلیون میدن هر ماه خستم کردن آخه ۱۱چیه اونم زورشون میاد بدن

.
2706