2733
2734
عنوان

مادرشوهر حسود

463 بازدید | 27 پست

سلام من مشکلم با مادرشوهر و خواهر شوهر مجردم هستش 

ببینه یا بفهمه میخام یکجا با شوهرم وپسرم بریم خودشو دخترشو هم اویزون می‌کنه الان برادر شوهرمم میخاد جایی بریم باهم میان میگن پسرامون میبرن بکسی چ

بااینکه18سالشه ولی یک کثافت عفریتس دختره چکار کنم باهاشون 

ایا ب دعا نویسی معتقد هستید😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن اصلا معتقد نیستن

چ کنم باهاشون بدجور تو مخمن بدبختی طبقه بالاشونم هستیم یعنی دسشویی بخایم بریم میفهمم

توی این پنج سال ارزوی ی خرید دوتایی رفتن با همسرم بدلم مونده😐

2731
چ کنم باهاشون بدجور تو مخمن بدبختی طبقه بالاشونم هستیم یعنی دسشویی بخایم بریم میفهمم توی این پنج سا ...

خربدم میااان باهاتون؟؟؟؟

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
تو یک ساختمونیم کل چهار پسراش

ما هم با مامانم نزدیک بودیم شب پیششون بودم صبح زنگ میزدم میگفتن تو راه شمال هستیم هیچ هم نمی فهمیدیم حالا شوهر من که مادرش چهار تا محل اون ور تر رو خبر می‌کنه بخوای یواش وسایلتون رو بزارین تو ماشین برین 

خودکشی

فرار

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

دورشوخیلی خیلی دورشو

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706