2752
2734

من الان ی مدته همه جای بدنم درد میکنه بی دلیل کلی متخصص داخلی و....مشاور و روانشناس....

سرم،دست و پاهام،چشام،قلبم

یهو وحشت زده میشم

ی دقیقه خوبم و میخندم

ی دقیقه بعدش حالم بده گریه میکنم

امروز مشاور با مادرم صحبت کرد گف باید بره روانپزشک دارو مصرف کنه....ولی من دیگه هیچ کاری نمیکنم

رو آوردم ب قرآن و خدا

ولی انگار خدا منو نمیبینه،الان چند ماهه که بعد عروسی دختر عمه م اینجوری شدم

چشام کور شدن انقدر گریه کردم

بنظرتون چشم زخم اصلا واقعیت داره؟آخه تو روایات و قرآن اومده و پیامبر هم تایید کرده

من خودم به چشم زخم واقعا اعتقاد دارم 

برای خودت چند روز پشت سر هم اسپند دود کن 

سعی کن خودتو مشغول کنی خسته بشی مجبور به گریه نشی من وقتایی که میخواد گریه ام بگیرم بلندمیشم کلی کارمیکنم تا آروم بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توکدوم سوره قران اومده دقیقا؟؟؟؟؟؟؟؟ 

داری به خودت تلقینش میکنی همین یه مشکل درونی با خودت داری  بگرد اونو پیدا کن 

اگرم میخوای با خدا واقعا اشنا شی ودستوراتشو عمل کنی یه سر یرو سایت عباسمنش همین. این چرتو پرتارم بریز دور

بله كه واقعيه 

خود من از بس بي اعتنايي كردم يه نمونش سرم اومد 

ميدونم بارداري كار شاقي نيست اونم تو خانواده ما همه اونايي كه ميخان يه بچه دارن 

من ماه شش اخراش بودم هيچ احدي جز منو شوهرم نميدونس 

ويار وحشتناك ٨كيلو كم كردم اصلا نه شكمي نه هيچي تو مهموني يكي از اين پيز زنا فهميد اونم از چشمام 

تو مهموني زرتي گفت بقيم خوشبحالت اونقد راحتي كه نگفتي حالا خدا ميدونس بر من چي گذشت رفتم تو همون مهموني همون دقايق تو اشپز خونه رو زمين صاف خوردم زمين همون موقع بيمارستان رفتم و در گير اتل پا و درداي عجيبش شدم 😐😐😐😐😐

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚