2752
2734
عنوان

یعنی اگه میدونستم حاملگی اینقدر سخته ……..😖😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 105 پست
وآب نخوردن باعث میشه آب دوربچه کم بشه ویازایمان زودرس ویاسقط بشه 

اب بخور کی گفته نخور گفتم هواستون به دیابت بارداری باشه 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هواستون به قندودیابت بارداری باشه تشنگی ونادیده تگیرید من نفهنیدم کسی هم بهم نگفت تشنگی بیش ازحد درب ...

عه چه بد🫠 اخه ازمایشای اولمو ک دادم قندن لب مرز بود نکنه قند داشته باشم؟ سردرد هم دارم شاید اینم ععلائمش باشه🫤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پس من چرا خیلی کم حالت تهوع دارم😂😐

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🩵✨۱۴۰۳/۰۲/۱۹سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
عه چه بد🫠 اخه ازمایشای اولمو ک دادم قندن لب مرز بود نکنه قند داشته باشم؟ سردرد هم دارم شاید اینم عع ...

من ازتشنگی سردرد بی اشتهایی کلیه درد وتهوع شدیدوادرار زیاد کلافع بودم ولی دکترهای احمق نفهمیدن ودورازجون شما بچم تو۳۳هقتگی توشکمم مرد ....دیابت خیلی عوضیه نمیفهمی کی درگیرش شدی اصلاا

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واااای نگووو ازش که دلم خونه🥺🥺هم خودم عذاب میکشم هم دارم همسرمو هم عذاب میدم از بس که زودرنج شدم🫠

دلم بغل شوهرمو میخواد مثل قبل ،😭 ولی شوهرم سرد شده شایدم داره مراعاتمو می‌کنه ولی من دارم عذاب میکشم 

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که به شدت کافییییست.........
منم هر چی میخورم دل درد شدید می‌گیرم و حالت تهوع نخوردنی هم گشنم میشه خیلی اذیت میشم

سه ماه اول منم اینطوری بودم اصن دلم هیچ غذایی نمیخواست ولی گشنمم بود نمیدونستم چیکار کنم🥲🫠

2706