2733
2734

فقط دختر دوستدارم😄😄😃😃همش حس میکنم آهنگ بچه آیندم پسر باشه میندازمش😔😔اصلاً ازشون خوشم نمیاد،اون روز بچه دخترعمم پسره تازه بدنیا اومده بود اصلاً ازش خوشم نمیومد بچه طفل معصوم!!!!بغلم گرفتم خوشم نیومد نگهش دارم.اما یه دختر ببینم از خودم کفففف میرم میخوام غش کنم.خدااایا قدرت نگیره هااا.خوب از پسر بچه ها خوشم نمیاد 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تیکرم نگاه نکنید الکیه مجردم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
2742

اتفاقا من خوشم میاد 

ولی یه سریاشونو تو خیابون میبینم حس میکنم پدر و مادرشون فقط به دنیا اوردتشون اصلا یه ذره تربیت ندارن انگار تو چاله میدون بزرگ شدن

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
2738

حالا من اصلأ نمیتونم باور کنم پسر بچه ها بچه هستن 😐😂

همش فکر میکنم از همون بچگی مستقل هستن و اصلأ نه بازی میکنن نه چیزی 😂 بخدا حس میکنم خیلی حوصله سر بر هستن و به آدم خوش نمیگذره باهاشون

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
منیکه از بچه ها متنفرم چی💀😂 البته ساکتاشون خوبن ولی ازون لوساااااا و فضولااا اه اه

منم😬اعصابمو به هم میریزن.از اینورم همه اطرافیانم قفلی زدن رو ما که چرا بچه دار نمیشین😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706