2737
2734
عنوان

میشه بگین چیکار کنم? شوهرم .....

918 بازدید | 17 پست

شوهرم هیچی نمیخره برام میگه بد عادت میشی . کمکم نمیکنه تو خونه میگه بد عادت میشی . ... پول زیادی نمیده میگه بد عادت میشی.... خونه ی مامانم زیاد نمیزاره برم میگه بد عادت میشی ...کلا اختیار ازم گرفته . واسه دعوت مامانم ب خونمون باید از اون اجازه بگیرم .واسه همه چی باید ازش اجازه بگیرم ....تا حالا کاری نکرده که ببینه من بد عادت شدم یا نه ... نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آقایونی که به خانوادشون خیلی وابسته هستن (به اصطلاح بچه ننه )همینطورن.

هیچ علاجی هم ندارن فقط باید روی خودتون کار کنید که دچار مشکلات روحی نشید.

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2738
بعضی آقایون دختر کوچکتر میگیرن که به اصطلاح خودشون اونجور که میخان تربیتش کنن

داره همون کارو میکنه . ولی من طاقتشو دیگه ندارم . میدونی الان دو قلو باردارم دلم میخاد براشون لباس بخرم پول نمیده . میگه مامان من و مامان تو میخان بخرن کافیه. بچه لباس زیاد نباید خرید. میترسم بیچاره بچه هام اذیت بشن 

عزیزم باید اول سعی میکردی مشکلاتتونو حل کنی و به تفاهم برسید بعد بچه دار میشدی

الانم دوقلو بارداری انشالا به سلامتی بدنیابیان 

اما ایشون با این تفکراتش بخاد کمکت نکنه با دوقلو خیلی سختت میشه 

کاش چند جلسه مشاوره برید ایشون کلا در مورد زندگی مشترک طرز فکر درستی نداره 

بهش نگو تو مشکل داری باید بریم مشاوره ....بگو من دارم اذیت میشم بچه ها هم که بدنیا بیان احتمالا ممکنه افسردگی بعد از زایمان بگیرم با این شرایط و اونوقت نمیتونم برای بچه ها هم مادر خوبی باشم پس تا اونموقع بهتره مشاوره بریم و مسایلمونو مطرح کنیم 

مقابله به مثل نکن.واقعا متوجه نیست.زندگیت میشه جهنم.من دوروبرم زیاد اینجور آدمها رو دیدم.وقتی لج میکنن، فکر میکنن عزت نفس دارن و زیر بار حرف زور نمیرن.واقعا درک نمیکنن که چه صدمه ای به اطرافیان و حتی زندگی و آبروی خودشون میزنن.

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
2706