2737
2739
عنوان

سلام شوهرم دوباره كتكم زد

34166 بازدید | 416 پست

اصلا حاليش نيست عوضيييي كه تو اقداميم اصلا هيچي نميدونه همش سيگار و كتك از سر كار اعصبانيه مياد سر من خالي كيكنه بخدا بچه ها سر يه حرف كه خودش بهم زد و منم گفتم باشه ميرم اونكارو ميكنم نيمساعت پيش پاشد من و له كرد انقدر زد تو صورتم و سرم من يه لحظه نفسم بند اومد بعدش حالم بد شد پاشدم محكم تا ميتونستم زدمش الان حالم خيلي بده پاشد ميگه حتما فلانييكه ميگي ميرم منم گفتم تو هزارتا شوخي ميكني من اينطوري پاميشم ميزنمت مگه من اينكاره ام تو خودت بهم گفتي برم برا بقيه لباس بپوش اينطوري آخه من حالم براش بد بود خوب واضح نرفتم بگم گفتم خر كه ميست ميبينه رفتم حمام و لباس خوب پوشيدم براش ميفهمه بعد از ٢ساعت كه ديده من لباسام عوض كردم فيلماشو ديد اومد بگيره بخوابه منم گفتم برا كي لباس پوشيدم خوشگل كردم احساسس نداري بعد گير ميداد كه اين آهنكا چيه گوش ميدي منم گفتم تو ميري پا ماهواره هرجور فيلمي ميخوايي ميبيني مگه كاريت دارم آهنگم چشه هيچي شروع شد ديگه از اونجا

وای خدا از دست شما دوتا

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش گفتم من و ببين برا كي خوشگل ميكنم اونم گفت خفه شو پس ميخوايي برو برا پسرا تو خيابون بكن منم گفتم ميرم نميدونين مثل حيوون منو ميزد اصلا نفس نداشتم ديگه بهش گفتم عوضي من به شوخي گفتم نزن توروخدا بعدش پاشد لباس بپوشه بره بيرون منك حرص كردم حسابي زدمش چه اشتباهي كردم پاشد گفت مادرتو،،،ميكنم بابات بياد جمعت كنه مادرتو اگه....،دم منم زدم تو دهنش 

2738

ببین اون حرفا شوخیشم قشنگ نیست اخرشم ب دعوا ختم میشه شوهرت گفت برو فلان کارو بکن اشتباه کرد تو دیگه چرا گفتی باشه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

وای خدا حالم گرفته شد

اگه بچه ندارین درباره ی آینده ت تصمیم جدی بگیر

چندساله ازدواج کردین؟

زدنِ زن چیزی نیست که بشه بیخیالش شد یا به راحتی عوضش کرد

خداوکیلی فعلا بچه نیار

بهش گفتم من و ببين برا كي خوشگل ميكنم اونم گفت خفه شو پس ميخوايي برو برا پسرا تو خيابون بكن منم گفتم ...

واااای چقدر هر دو بی فکرین

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706