2733
2734
عنوان

باردارا یه لحظه لطفا میاید؟

270 بازدید | 24 پست

سلام 4هفته و دو روزم درد دارم مثل درد پری بعضی وقتا خیلی زیاد میشه بهضی وقتا تخمدان چپم درد میکنه...طبیعی؟ تا چه حد درد طبیعی

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷

سلام منم هم بارداری قبلی هم الان خیلی این درد را دارم جفت پایینه برا همین درد زیاد که عرق میشینم و نفسم میره اوایل میترسیدم اما دکترم گفت طبیعیه اگر ترشح زیاد باشه یا لکه بینی و... مراجعه کنم وگرنه این درد تا پایان بارداری هفته ای دو سه بار هست موقع زایمان اینقد این دردای توی بارداری کمکم کرد هی ماما میگفت درد داری میگفتم اره مثل موقع بارداریمه فک کن دهانه رحمم 8بود اونوقت دردای دوره بارداری همون حد کشیده بودم برام عادی بود

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم هم بارداری قبلی هم الان خیلی این درد را دارم جفت پایینه برا همین درد زیاد که عرق میشینم و ن ...

خیلی ممنون خیالم راحت شد عزیزم مرسی

💖خدا بزرگتر از مشکلات ماست خدایا شکرت💖میشه لطفا برای سلامتی نینیم و سبز شدن دامن منتظرا صلوات بفرستید مرسی 🌷🌷🌷
بدن و شرایط هر کسی فرق داره حتما با دکترت مشورت کن

بعد از تعطیلات حتما میرم دکتر.ببخشید یه سوال دیکه هم دارم

من هیچی بلد نیستم نمیدونم باید چیکار کنم چی بخورم چی نخورم چطوری بخوابم 

2738
درد تخمدان طبیعیه بی بی چک بذار اگه از موعدت گذشته

امروز آز خون دادم بتام 383 بود

به سمت چپ بهتره ولی الن و ماههای ول خیلی مهم نیس حرکت اروم خواب و بیدار شدن یهو بلند نشی مثل قبل کتاب ریحانه بهشتی نوشته سوره های هر ماه و خوراک های مناسب و نامناسب بارداری و هر ماه حتما بگیر بخون عالیه برا منم دعا کن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

منم تخمدون چپم خیلی میدرده فک کنم طبیعیه نطفه چپه من یادم میره حاملم امشب پریدم حوله بزارم رو در دو س بار پریدم شوعرم هی گفت ااا بچهه تازه یادم اومد😂

saravikijaیعنی دختر اهل ساری.             😊فروغ😊
به سمت چپ بهتره ولی الن و ماههای ول خیلی مهم نیس حرکت اروم خواب و بیدار شدن یهو بلند نشی مثل قبل کتا ...

چشم خیلی ممنونم انشالله زایمان راحتی داشته باشی و کوچولوتو سالم و سرحال بغل بگیری

منم تخمدون چپم خیلی میدرده فک کنم طبیعیه نطفه چپه من یادم میره حاملم امشب پریدم حوله بزارم رو در دو ...

😂😂😂عزیزم خدا حفظش کنه😍

2706