2752
2734

سلام ، من خودم ریختم امروز پشمام موند 😐

یجایی رفتم برای مصاحبه کاری ، برا سمت منشی ، بعد ساعت کلاس هام اصلا بهش نمیخورد ، وقتی زنگ زدم ، گفتن حالا بیاید صحبت کنید شاید باهاتون راه اومدن

من یه سری برای یه جریانی با دعای ناد علی آشنا شده بودم و خونده بودمش ، نیت کرده بودم که خدایا اگه صلاحمه بهم برش گردون اگه به صلاحم نیست ازم دورش کن ، ولی ته دلم میخواستم که بشه و بهم برگرده ، ولی برنگشت .

یکی از فواید این دعا هم این بودکه اگه میخواید کسیو مجذوب خودتون کنید و به حرفتون گوش بده ، قبل رفتن پیش اون شخص سه بار ناد علی بخونید و فوت کنید به خودتون ، منم تو ایستگاه خط منتظر اتوبوس نشسته بودم ، گفتم بزار بخونمش ببینم چی میشه ، سه بار سریع خوندم و فوت کردم به دستم و به صورتم و اینا

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم اونجا دیدم دو نفر دیگه هم تو نوبتن و یکی هم داخل بود ، فرم پر کردم و رفتم داخل ، طرف یه خانوم متشخص خیلی مهربون بود ، دیدم یه دسته فرم نزدیک بیست سی تا فرمو داشت مرتب میکرد ، گفتم اوه این همه آدم برا منشی درخواست دادن ؟ گفت عاره بابا تازه کلی دیگه هم اونجا هست

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2731

نشستم و یکم سوال در حد اینکه فرممو میخوند و می‌گفت من هی تایید میکردم ، بعدم گفت اوکی بفرمایید باهاتون تماس میگیرم ، منم اسنپ گرفتم و برگشتم ، خدا شاهده پامو هنوز تو اتاق نزاشته بودم که گوشیم زنگ خورد 😐 خانومه گفت عزیزم مدیر اومدن میخوان باهاتون صحبت کنن میتونید تا نیم ساعت دیگه برسونید خودتون رو ؟ گفتم برای مصاحبه ؟ گفتن نه فرمتون تایید شده فقط مدیریت میخوان ببیننتون و یه سری نکات رو بهتون بگم 😐 و میخوان‌مشغول بشید

کلا به هر چیزی اعتقاد داشته باشی تمام انرژی ها رو جذب می کنی از طریق باورت 

یادمه یه معلم ادبیاتی داشتیم می گفت شما اعتقاد داشته باش به جای حافظ شاهنامه باز کن

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

منم دوباره با ذوق اسنپ گرفتم رفتم اونجا ، مدیره منو دید یهو انگار یچی عجیب غریب دیده ، رفتم نشستم ، اومد تو گفت خانوم با این مسئول استخدام ما‌چیکار کردی شما عاشقت شده 😐 گفتم بخدا پنج دقیقه بیشتر باهاشون حرف نزدم من ، گفت اصن من اومدم تو ایشون اومده جلو میگه بیا زنگ این خانوم بزن و حتما استخدامشون کن و فلان 😂😐 هرچی هم من هی میگفتم ساعت کاری کلاسم فلانه ، یه راه حل میورد براش می‌گفت حلش میکنم و فلان 😐😂 ولی خودم به دلم نیست کارش و قرار نیست برم و پیام دادم معذرت خواهی کردم ولی ، پشمام 😐😐😐 

خلاصه که سه بار ناد علی بخونید فوت کنید به سر تا پاتون و برید مصاحبه کاری 🥲🤝 واسه منم دعا کنید

بنظرت یکم مشکوک نیست؟!!کی مدیر رسید اونهمه فرم رو بخونه؟! بعد معمولا با چند نفر صحبت می کنن بعد یکی ...

همرو نخوند ، مسئول استخدامه به مدیریت گفته این خوبه بگو بیاد دیگه بقیه رو بررسی نکردن اصن 😶😐

مرد بود طرف ؟

مسئول استخدام زن بود ، مدیریت مرد بود ، مسئول استخدام همسر مدیریت بود

خلاصه که سه بار ناد علی بخونید فوت کنید به سر تا پاتون و برید مصاحبه کاری 🥲🤝 واسه منم دعا کنید

الان استخدام شدین؟

انشالله بسلامتی، پیشرفتت روزافزون😍

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
الان استخدام شدین؟ انشالله بسلامتی، پیشرفتت روزافزون😍

گفت بیا میخواست قرارداد ببنده ولی چون برنامم بهش نمیخورد نمیرم ، اذیت میشم