2737
2739
عنوان

بچه هاتونو چجوری میخوابونید؟😭

289 بازدید | 51 پست

دیگه از کت و کول افتادم به هیچ روشی نمیخوابه 

انقد تو بغلم میگردونمش تا خسته بشه بخوابه

شاید یه ساعت مدام گریه و گریه تا خوابش ببره

دیگه اعصاب برام نمونده🥲

چند ماهشه عزیزم؟؟؟

فکر کنم بغلیش کردی

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودم ندارم ولی دختر خالم جارو برقی روشن میکرد😂😂😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

چند سالشه؟

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

به زور نمیشه که بزار بازی‌کنه تا خسته بشه.منم‌سر بچه ی اولم‌اینجوری بود هلاک‌میشدم‌ تا بخوابه فکرمیکردم‌بعد شید دادن‌حتما باید بخوابه.

ولی سر دومی‌نه دیگه شیر میدادم‌ آروغشو میگرفتم‌تمیزش میکردم‌میزاشتم‌بازی‌میکرد تا خسته میشد خوابش میبرو

باکتک😁

البته بچه ندارم بعدهااا منظورمه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2740

چند وقتشه؟

باید خسته بشه 

باهاش بازی کن خسته‌ش کن

شیرینیجات و بستنی و شکلات اینا انرژی زا هست، بهش نده زیاد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

چن سالشه

پسر من یکسالشه بسختی میخوابه😶😶😶 ولی وفتی شیر بهش میدم چشمام رو میبندم خواب بیاد تو چشمام اونم میخوابه، اکثر از این روش استفاده میکنم😂

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
خودم ندارم ولی دختر خالم جارو برقی روشن میکرد😂😂😂😂😂😂

بچه ش کولیک داشته واسه اون بوده

ولی واسه اعصابشون بده

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
دختر من ک سه سالشه هر شب با درگیری میخوابیم بچه تو چند وقتشه؟

دختر بزرگه ی من ۹سالشه با درگیری میخوابه.سر شام‌ میبینم‌داره فکرمیکنه میگم داری فکرمیکنه امشب چجوری قیامت کنی😆😆

بعد مامان من میگه بهترین بچه ای بودم که دیده همیشه به موقع میخوابیدم 

زود از پوشک گرفتنم از هشت ماهگی دیگه کم کم حرف زدم دوتا کلمه هم میگفتم نتون((نکن))و یه چیز دیگه به نشونه جیش😂

حیف شد الان دیگه افتضاح زدم به خودم👍

2706