2752
2734
عنوان

هفته بعد عازم کربلام

85 بازدید | 14 پست

بالاخره بعد کلی بدو بدو پروازمون افتاد هفته بعد دوس داشتم اوایل اردیبهشت برم که هوا زیاد گرم نباشه اما خب قسمت اینطوری بود کسی هست تازگیا از کربلا برگشته باشه مبشه درمورد برنامه سفر یا آب هوا یا کلا چی نیازه بردارم میهش بهم بگید با فامیلای همسرم میریم یکم شرایط واسه منی که شدیدا درونگرام سخته 

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 

واسم دعاکن توروخدا 

امضام 💔

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

به بهچه سعادتی🌹🌹

سلام ما رو به حضرت علی وپسران برسونید برامون دعا کنید، برا ظهور دعا کنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

یکی از تجربه گرای زندگی پس از زندگی میگفت وقتی رفتم اسمون هفتم یه تیکه از آسمون هفتم انگار مث پازل بریده شده بود و افتاده بود پایین

از اون تیکه سوراخ شده ارواح انبیا و صلحا میرفتن پایین زیارت میکردن و میومدن از اونجا به پایین نگاه کردم و دیدم که زمین کربلاست

هر چه از دوست رسد نیکوست...

لباس نخی

شبا هوا عادیه

ظهر ک میشه گرمه

گرم ک هلاک شی نه ها

گرم عادی

تو خود حرم و محوطه پنکه اب پاش دار گذاشتن

ولی لباس نخی ببر

زیر چادر بپوشی

یا عبا بپوش البته تو حرم عبا نمیذارن 

مانتو هرگززز😅میپزی از گرما با مانتو

و راستی منم دعا کن زود زود برم🥹🌸 لطفنی حتما اسم منو بگو ک دلم میخواد بازم برم

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤

سلام عزیزم من دیروز از کربلا برگشتم 

ظهر یکم آفتابش گرمه 

کلاه آفتابی حتما ببر 

من دستکش نخی میزنم چون دستام زود سیاه میشه 

بقبه چیزا هم بستگی ب احتیاجات خودت داره 

یه دئودورانت کفش اسپورت راحت  

کیفت هم سعی کن کوچیک سبک باشه لیوان هم همه جا ببر بیرون حرم لیوان یک بار مصرف نداره برای آب خوردن