2733
2739
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68110 بازدید | 1055 پست
اینم بگم با زن متاهل رابطه عاشقانه داشته و ب حرفای اون زن گوش میکرده  تا مدرک خیانتش جلو زنش ...

پسفردا میگه هبه بوده پسش میگیره مهریه رو کامل به اسم مهریه بگیر بعلاوه حق طلاق بچه دار هم نشو 

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ساندیس میخوای ؟ با این حجم از هوش و تحلیل اینجا حیفی برو سفارتی جایی استخدام شو  هر انسانی می ...

چ حرف احمقانه ای تو ی فیلم مثبت ۱۸ بزار هزارتا مرد بزار نگاه کنن اگه همون ثانیه اول هر هزار تا تحریک نشده بودن ‌‌‌‌‌......یعنی این مردا با اون بازیگرای پو  ر   ن رابطه عاطفی داشتن ک تحریک شدن .... 

حرف خلی زدی

ساندیس میخوای ؟ با این حجم از هوش و تحلیل اینجا حیفی برو سفارتی جایی استخدام شو  هر انسانی می ...

خیلی خنده دار بود 

من به این دیگه فکر نکرده بودم 

یه زن بیاد جلو و مرد و تحریک کنه . 

عفت و پوشش به نظرم مکمل هم هستن. 

یعنی آدم هایی میشناسم اصلا هم محجبه نیستن 

فقط بخاطر اینکه جلوی یه نامحرمی همیشه عشوه گری میکردن بعد از مدتی مورد تجاوز همون قرار گرفتن. طرف دنبال.موقعیت بود. 

خوب کسی که تو خیابون همون کاری و میکنه که یه زن تو خونه برای همسرش میکنه آیا باعث تحریک نمیشه؟ 

خوب خدا وکیلی بری توی مهمونی بدن نمیاد یه زنی با یه پوشش بد با همسرت شوخی کنه حتی اگه همسرت محلش نزاره نمیگه اون بی عفت هست و بی حیا هست و این چیه پوشیده. 

خیلی هاتون که دارید زیر سوال می‌برید این مساله رو یا خیلی کم تجربه هستین توی شناخت جنس مرد وگرنه دقت میکردین ملکه های همون کشورهای غربی مثل انگلیس که میتونن لخت تر و آزاد تر باشن پوشش و عفت درست دارن. 

چون ارزش زن میدونن. 

نمی‌خوان زن و عروس و دخترشون توی تصورات مردی به اون شکل دربیاد و اجبار خم دارن برای پوشش

بعدمیگید زن میتونه هر جوری دوست داره بگرده؟ لباس زیرش به خودش مربوطه ولی لباس بیرونی مربوط به عرف جامعه و قانون هست. 

تو هر کشوری زندگی میکنی ناچاری از قانون تبعیت کنی. 

هر چی درونه مال خودت و بیرون در معرض دید به قانون مربوط 

خانم شما خودتم بخاطر پول با این مرد موندی ، تحصیلات خاصی هم که نداری سر کار هم نمیری ، مامان باباتم ...

تحصیلات بالا دارم ارشد یکی ازرشته های پرکار پیراپزشکی .ولی کاری کرد عملا سر کار نرم وسابقه ندارم که استخدام شم

وقتی زنش شدم نه ماشین داشت نه خونه نه کار و یه خانواده بسیار فقیر درروستا داشت پس من بخاطر پول زنش نشدم ‌

بعد ازدواج باش مناطق محروم رفتم از سرکارم استعفا دادم تا ایشون امتیاز جمع کنه پنج سال از عمرم در مناطق محروم گذاشتم طلاهام فروختم و برادرم ضامن بانک شد تا نصف نصف خونه بخریم همون خونه ای که زن خراب میگف نصفش زنتو گول بزن ازش بگیر.

وقتی همسرم در معرض ورشکستگی بود سرویس طلا مادرپدرم دادن فروختم و نجاتش دادم .

اما چن ماه بعد تا کارش رو غلتک افتاد پولدار شد بهم خیانت کرد .

الان فقط یکی دوساله پولدار شده من ۱۰ساله باهاشم

2740
تحصیلات بالا دارم ارشد یکی ازرشته های پرکار پیراپزشکی .ولی کاری کرد عملا سر کار نرم وسابقه ندارم که ...

باور کن چند سال دیگه که پولدار تر شد شما هم سنت بالاتر رفت یه دختر بی پول جوون خوشگل پیدا میکنه و به طرز بدی طلاقت میده ، همین الان هم میگفتی یه بار بیرونت کرده ، به نظرم اصلا دل نبند خونه و ماشین و میزان خوبی پول بگیر و اگه حق طلاق محضری داری جدا شو ،، چون با این روحیه حساسی که داری بدجور طلاقت میده و ضربه بدی میخوری.

خیلی خنده دار بود  من به این دیگه فکر نکرده بودم  یه زن بیاد جلو و مرد و تحریک کنه .&nbs ...

رفتار اون زن درنبود من باهمسرم طوری بوده که مردم می دیدن میگفتن مگه این زن متاهل نیس مگه اقا متاهل نیس چرا این قد چندش با دکتر حرف میزنه و عشوه میاد 

اینا مگه فامیلن .ولی هرچی از اطرافیان می پرسیدم شک داشتم 

الکی بم میگفتن زنه عادیه خیلی هم سر سنگینه

بعد ب زنه گفته بودن اگه خانوم دکتر بفهمه اینطوری صمیمی با دکتر بگو بخند میکنی ناراحت میشه

خیلی حساسه 

اما اون میگفته نه بابا من مدلم اینه .

زنه برای اینکه باهمسرم تنها باشه و مخش بزنه

تا همکارا میومدن سر بزنن ب زور دک شون میکرده که برین ٫همه کارا خودم می کنم .

تا من میرفتم زنه سرش پایین می نداخت حرف نمی زد 

توجیه دوستام که ازدشمن بدترن این بود که نگفتیم نخواستیم ناراحت بشی .

گذاشتن رابطه پیش بره و خودم ب بدترین شکلش بفهمم

باور کن چند سال دیگه که پولدار تر شد شما هم سنت بالاتر رفت یه دختر بی پول جوون خوشگل پیدا میکنه و به ...

از حرف اون خانم خیلی ناراحت شدم 

من زمانی که زنش شدم هزار تومن پول کرایه تاکسی نداشت...

چون روستایی بوده و خود کم بین بار اول دوم و سوم رفته سراغ زشت و سن بالا کم کم اعتماد به نفسش بالا میره یه دختر جوون مجرد بهش محبت کنه به نظرت نه میگه؟ ببین واقعا سه بار خیانت جنسی قابل بخشش نیست اگر برات مهمه منکه خودم خیلی همسر پزشک ها رو میبینم که با وجود خیانت حتی زن دوم گرفتن همسرشون موندن تو زندگی . ولی باز برای خودت پشتوانه داشته باش چون شاید  دختر زرنگی اومد و پافشاری کرد روی طلاق اونموقست که براحتی طلاق میده.  

تنها دشمنی که تو داری خودتی.هیچکس تواین دنیا بیشتر از اون عقل ناقصت دشمنت نیست

لحنت خیلی بد هس و بی ادبانه لطفا توی تاپیکم کامنت نذار.دیشب هم توهین کردی وگزارش زدم پاک کردی

حتی معتقدی خانواده خودت همه بیمار روانی و دیوانه هستن .

از حرف اون خانم خیلی ناراحت شدم  من زمانی که زنش شدم هزار تومن پول کرایه تاکسی نداشت...

اون خانم هم خودم بودم فکر کنم والا قصدم تلنگر بود، میدونم آدم ناراحت میشه سختیشو خودش بکشه لذت و راحتیم کس دیگه، همسایه دندانپزشک داشتیم بشدت زشت و تازه سن بالا درس خونده بود تا درسش تموم شد و مطب زد زن خوشگل و خوش قد و بالای خودشو دو تا دختراشو بیرون کرد یه زن ارایشگر چاااق  آورد تو خونه با پسرش که بع مادرش نداد، سالها کشمکش و رفت و آمد داشتن ، آقاهه ذره ای براش شخصیتش مهم نبود از روستاهای  استان فارس بود و خانمش یه معلم با شخصیت و باحجاب . بلور نمیکنی تو خونه ۵۰ متری با ۳ تا بچه باهاش زندگی مرد چند ماه بعد خریدن خونه ۳۰۰ متری  این اتفاقا پیش اومد ، بعضیا ظرفیت پولدار شدن ندارن

چون روستایی بوده و خود کم بین بار اول دوم و سوم رفته سراغ زشت و سن بالا کم کم اعتماد به نفسش بالا می ...

پس نگو من بخاطر پول زنش شدم 

من زمانی زنش شذم که یه سرباز صفر بود وکس دیگری زنش نمی شد 

خیلی برنامه ریختم خودش میگه بدون برنامه ریزی و درایت تو الان تو ی این جایگاه نبودم .کاری ب نظر پدرم ندارم 

برای من محبت و انسانیت مهم تر از پوله برای همین الان این قد ناراحتم .