2752
2734
عنوان

عجیب ترین سوالات جن سی بچه ها

699 بازدید | 43 پست

عجیب ترین سوالی که پرسیدن و نمیدونید چی بگید چیه؟

من پسرم یه مدته میپرسه چرا دخترا فقط مامان میشن؟چرا دخترا بزرگ بشن خانوم میشن؟چرا خواستی مامان بشی چرا بابا نشدی ؟چرا خانوما شیر دارن ؟دخترا هم شیر دارن؟ از بچگی به سینه میگفت شیر 

بديش اینه جلو بقیه هم میپرسه مثلا به دوستش که دختره میگه تو شیر داری؟یا یکی پوشش خوب نباشه میگه اینم شیر داره 

چکار کنم چی بهش بگم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باهاش صحبت کن اموزش بده هر حرفی رو هر جایی نگه 

ببر روانشناس کودک 

این  دو تاکاربر هم روانشناس هستن ازش بپرس @آوا_هسدم    

@فاقد_نام_مستعار    

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.

وای چقد با نمکه وقتی کسی پوشش خوبی نداره میگ اینم شیر داره😂😂😂😂 دخترخاله من بچه‌هاش دوقلوان دختر و پسرن میدونم ک واسه همچین سوالایی یا سوال درمورد خدا و مردگان و اینجور سوالای عجیب زنگ میزنه ب روانشناس کودک

خب بگو خدا گفته فقط دخترا مامان که شدن شیر میارن تا نینیشون گرسنه نمونه

اگه گفت چرا بگو نمیدونم خدا گفته

بعدشم بگو ما نباید این حرفارو جلو بقیه بزنیم وگرنه گناهه

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
2706