2733
2734

دکتر دخترم شربت بی بی سد براش تجویز کرد 

من یکی دو  روز دادم دیدم اثر نداره دیگه ندادم

باید همچنان میدادم بهش؟ یکسالشه خوایش تنظیم نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نمیدونم تو چه وضعیتی هستید، ولی دختر منم شبا اصلا خواب درستی نداره و یک سالشه.و

بنظرم از الان تنظیم خواب اونم با دارو، یکم غیرمنصفانه باشه در حق بچه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
یکساله شربت نمیخواد که.همت میخواد که چند روز صبح زود بیدار کنی و نزاری بخوابه کل روز.درست میشه خودش

یکساله هم بین روز چرت میزنه

بیخوابی شبانشو تو چرت های روز برطرف میکنه 

اگه نزارم بخوابه بدتررر از خستگی شدید خوابش نمیره امتحان کردم ک میگم

2740
نمیدونم تو چه وضعیتی هستید، ولی دختر منم شبا اصلا خواب درستی نداره و یک سالشه.و بنظرم از الان تنظیم ...

قطره بیبی سد هیچ ضرری نداره 

منم برای اینکه بتونم براش مادر خوبی باشم نیازه خواب کافی داشته باشم ولی همیشه از سردرد شدیدِ ناشی از بیخوابی،عصبیم

برای نوزاد کسی استفاده کرده؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بسلامتی بدنیا اومدن نینیم صلوات بفرستی؟ لایکم کن منم برات میفرستم 🙂 مرسی ⁦❤️⁩

دارو ندین 

بعضی ها خواب کم دارن اکثریت هم باهوشا کن خوابن 

به این فکر کن که با دارو داری بچتو معتاد می کنی ، پس این کار و نکن 

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
یکی از دوستام شربت دفینهیدارمین می داد که بخوابه بچه

متاسفم برای چنین مادری

دیفن هیدرامین ممکنه باعث تشنح بشه

چنین مادرهایی که اینقدر راحت طلب هستن و توان نگهداری بچه ندارن کاش هیچوقت مادر نشن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706