2733
2739

اینو بگم که بارها دیدم با چشمم .مادرشوهر و خواهر شوهرم مثلا از بچم تعریف میکنن یهو بچم میخوره در و دیوار یا مریض میشه

خودشونم خیلی اعتقاد دارن یسره ام اسپند دود میکنه .....

الان چند وقتیه دقیقا از همون وقتی ماشین خریدیم هرجا من رفتم چه مسافرت چه بیرون با شوهرم. بعدش یا کلی گریه کردم یا اتفاقایی افتاد اونم عجیب 

که مسافرت زهر تنمون شد

من حس کردم شاید آه میکشن مثلا میگن خوشبحالشون 

.....من این موضوع رو ب شوهرم گفتم که دیگه هواست باشه جایی میریم چیزی نگو

ما الان یک ماهه هر شب میریم بیرون تا آخر شب.  برمیگردیم 

مادرشوهر مم هیچی نمی‌دونست

سه شب پیش شوهرم زنگش زد که ما هرشب داریم میریم بیرون خیلی ام خوش میگذره توام بیا هر وقت خواستی

باور کنین این سه شب ما باهم قهر و دعوا بودیم و اصلا دیگه میترسم بیرون برم من

واقعا دیگه بهم ثابت شد...‌‌چرا انقدر حسودن و چشم دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خانواده همسر منم همینطور هستند . ما راه دوریم . باور کن هر وقت عکس دخترم رو براشون می‌فرسته یه بلایی سر دخترم میاد . خودش هم فهمیده. دیگه عکس نمیفرسته .از زندگیتون چیزی نگید .

دقیقا این واسه مادر شوهر منم صدق می‌کنه شما ک خونتون جداست ما تو یه ساختمون هستیم.

هر وقت تدارک دیدم یا به خودم رسیدم اومده بالا دیده منو یا اون شب با شوهرم جنگ کردیم یا کلا هرچی برنامه داشتیم بهم خورده.

نمی‌دونم چ سری توشه اینجور میشیم 

دقیقا این واسه مادر شوهر منم صدق می‌کنه شما ک خونتون جداست ما تو یه ساختمون هستیم. هر وقت تدارک دید ...

بخدا هیچ خوشی ایی یه مدته نداریم

این چون خودش با دخترش تنهاست و هیچ ارتباطی نمیگیره با کسی منم که میرم جایی کوفتم میشه 

خانواده همسر منم همینطور هستند . ما راه دوریم . باور کن هر وقت عکس دخترم رو براشون می‌فرسته یه بلایی ...

اره منکه بارها به چشمم دیدم الان یمدت امتحان کردیم وقتایی نمیگیم بیرونیم خیلی خوش میگذره

2738

میگن چشم شیرین بدترچشم شوره.زخم چشم‌زدن دست خودم ادم نیست دیگه.پیش اومده براخودم مثلایباربراخواهرزادم یه لباس پرنسیسیه خوشکل خریدم وپوشیدخیلی نازشدوکلی شیرین بازی دراوردخیلی ذوقشوکردم.چنددقیقه بعدش یهوووبچه تب کردوبالااورد.به خواهرم گفتم پاشوبرواسپنددودکن یه تخم مرغم بشکن بچه چشم خورد.اینطوری کردبچه رفته رفته خوب شدخدارشکر.بعضیاازحسادت چشم زخم میزنن بعضیاهم ازعشق وعلاقه زیادنمیدونم چطور🤔🤔ولی چشم میزنن

میگن چشم شیرین بدترچشم شوره.زخم چشم‌زدن دست خودم ادم نیست دیگه.پیش اومده براخودم مثلایباربراخواهرزاد ...

من میدونم اینا از حسادت. چون توقع داره همه جا ببرمیش

...باور کن یبار میخاستیم بریم عروسی منو دخترم رفتیم ارایشگا یهو بهمون گفت چقدر خوب شدین.  بعدش دخترم سر درد گرفت بقدری که مجبور شدم تالار عروسی و ترک کنم تا رسیدیم خونه خوب شد

لایک

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
بخدا هیچ خوشی ایی یه مدته نداریم این چون خودش با دخترش تنهاست و هیچ ارتباطی نمیگیره با کسی منم که م ...

همونه پس هی شما رو با موقعیت دخترش مقایسه می‌کنه ناراحت میشه ولی باید اینو بدونن هرکسی شرایطش متفاوته شما نمیتونی. به خاطر اونا خوش گذرانی نکنید که..

حسود نیستن چش شورن دست خودشون نیست

من یه چندروز مادرشوهرم خونمون بود همش کارمیکردم خونه تمیز غذا به راه

مادرشوهرم خیلی خوبه ولی چشمم زد اومدم لباس از ماشیم دربیارم خوردم زمین رو ساق پام یه کبودی چشم بزرگ افتاد

2706