2752
2734
عنوان

دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 21717 بازدید | 4348 پست
ببخشید دکتر جون ۲👈👉اسم ویتامین لفا ؟؟ من یروز عصبی نشم به خودم شک میکنم 🤌😁

من فقط میگم برو استادم ببین تجویز کنه

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
۵۰ تومن

@مامانی_ماهانم    

عخشمممم 

نیگاه کووووون 

چگده ارزون حساب میتونه 🖖🥲

منه مفلس و هعی دولا پهنا حساب کوووون 🥴

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه واااا آبی نشد  ولی تگ شدم 👈👉چه سایت پیشرفته ای 🖖😌

چون روی تک دونی نزده تا روی تگ دونی نزنی آبی نمیشه 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
2731
من فقط میگم برو استادم ببین تجویز کنه

یعنی چی دوس دالید باهاتون قهلم بتوووونم 👈👉

عین توپ پاسکاری میتونید 🥲

@۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

چندتا نه داره🥴؟؟

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
چون روی تک دونی نزده تا روی تگ دونی نزنی آبی نمیشه 

باورت میشه ایلا ابی نشدم 

ولی اعلان تگ برام اومد 🙄

توشمالی لارجی دارررییی

کی اینو انداخته سر زبونت 😡

بلممممممم دالش بزنم 

انا مفلس الشمالی البیچاره 

الپول نیاز 🫴

یعنی چی دوس دالید باهاتون قهلم بتوووونم 👈👉 عین توپ پاسکاری میتونید 🥲 @۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹ چندتا نه د ...

نه انگلیسی یا همون نه شماره تلفن و بگیر تو دومی سونی برات میاره 

۱۴ تا داره نی نی یار یدونه اضافه کرده

والا بخدا من خودم گردنم خرابه  همش میرفتم کچل چپ و راستم میکرد(فیزیوتراپ)

باورت میشه دیشب یه کوچولو بین حرف گرفت تق خورد گفتم اخ 😁دیگه همه در جریانن کل فامیل 

فک کن نگاهای ۱۰ نفر سمتمه بین حرف بگم اخ 😄

فاجعه اسسس

نه انگلیسی یا همون نه شماره تلفن و بگیر تو دومی سونی برات میاره  ۱۴ تا داره نی نی یار یدونه ...

ملسی عخشششش جانم 😍😍