2733
2734

من میخونم برات عزیزم....

ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻦ ﻧﻤﯿــــــــﺎﺩ ؟؟😎😎ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﯿﺎﺩ😂😂 !!!ﺍﻻﻧﻢﺍﯾﻨﺠﺎﺱ !!😐.. ﻣﺛﻞ ﺍﻧﺘﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻧﮕﺎ ﻣﯿﮑﻨﻪ😂 ﺳــﻼﻡ ﮐـﻦ خاله ها ببیننت😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ان شالله حاجت روا بشی

انشالله عزیزم..😗

ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﻦ ﭼﺮﺍ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺳﺮﺍﻍ ﻣﻦ ﻧﻤﯿــــــــﺎﺩ ؟؟😎😎ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﺑﯿﺎﺩ😂😂 !!!ﺍﻻﻧﻢﺍﯾﻨﺠﺎﺱ !!😐.. ﻣﺛﻞ ﺍﻧﺘﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻧﮕﺎ ﻣﯿﮑﻨﻪ😂 ﺳــﻼﻡ ﮐـﻦ خاله ها ببیننت😝😝
2731

ندا جان خوندم برات ایشالله قبول باشه☺😗...فقط سوره نجم چون سجده واجب داشت و وضو نداشتم نخوندم...

ندا جان خوندم برات ایشالله قبول باشه☺😗...فقط سوره نجم چون سجده واجب داشت و وضو نداشتم نخوندم...

قبول باشه عزیزم ممنون

سوره نجم خودم میخونم

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
قبول باشه عزیزم ممنون سوره نجم خودم میخونم

😗😗😗😗☺☺☺