2733
2734

من خودم اصلا نمیتونم بگم به تناسخ اعتقاد دارم یا ندارم 

در کل نظری راجبش ندارم 

ولی یه پسر ۱۷ ماهه دارم 

براش ماشین اتش نشانی خریدم 

امروز دیدم داره ماشین و راه میبره بلندمیخونه بی بوو بی بوووو

اصلا منو شوهرم هنگ کردیم 

هیجااا ماشین اتش نشانی در حال اژیر ندیده 

اصلا ندیده مطمئنیم 

ممکنه از تلوزیون شنیده باشه

چیز عجیبی نیست

دختر ۱۵ ماهه منم امروز با ماشینش بازی میکرد فرمون میچرخوند میگفت بیب بیب

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ربطی به تناسخ داره 

خیلی چیزایی ک من فکر میکردم از بچه‌ام بعیده و یا ندیده این رفتار و یا چیز رو و بچه درکمال تعجب بلد بوده 

خب الان تلویزیون و تبلت اینا دستشونه 

بچه‌ها انگار با علم بدنیا اومدن پسر چهار ساله من کار با موبایل رو از مادر۴۳ساله من بهتر بلده این عجیب نیست طبیعیه

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
چه ربطی به تناسخ داره  خیلی چیزایی ک من فکر میکردم از بچه‌ام بعیده و یا ندیده این رفتار و یا چ ...

چرا عزیزم 

علم تناسخ میگه ما قبلا زندگی کردیم 

بخاط همون نسبت به همه چی اگاهی داریم 

این عجیب نیست چون بچه ها یکسره سوا ماشین میشن 

اینکه سوار شه و بدون اینکه کسی بهش بگه صدای بوق زدن میتونه بیب باشه، با صدایی که پسر شما دراورده خیلی تفاوتی نداره

یه کارتون شبکه پویا دیدم که انواع ماشین و موتور هستن با صداهاشون

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄