2752
2734
عنوان

کسی دوران بعد طلاقو تجربه کرده ؟؟؟

286 بازدید | 20 پست

چطور فراموش کردید؟

از اتفاقی دیدنش اذیت نشدبن؟

اگه اشنا با فامیل بودید از اینکه بقیه فامیل باهاش در ارتباطن و گاهی اسمشو میارن اذیت  نمیشید؟

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل سوگ بود.... برای از دست دادنش ابدا ناراحت نبودم ولی در سوگ روزا و وقتایی که بخاطر بدیاش از دست داده بودم بودم... سخت بود و فراموش شد... الان وقتی فک میکنم باورم نمیشه اون ادم من بودم که با اون زندگی کردم شاید یه فیلم یا یه رمان بود که خوندمو تموم شد.

البته که هنوز گاهی یادش میوفتم عصبانی یا دلتنگ میشم ولی به حسم اهمیت نمیدم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2731

من اگه جدا بشم با کل فامیل قطع ارتباط میکنم الانم خودم با هیچ کی ارتباط ندارم ولی به شوهرم گه گاهی زنگ میزنن دلیل اینکه میخوام جدا شم فقط و فقط بخاطر فامیله. چون حوصله شونو ندارم.  کاش بتونم هرچه زودتر جدا بشم من ادم حساسی ام کوچکترین رفتاری از فامیل ازارم میده ازشون خوشم نمیاد 

راستش اولش خیلی برام سخت بود خیلیاااا😑 کابوس می‌دیدم تا مدت ها و تراپی میرفتم ولی به مرور بهتر شدم ...

واقعا من دو سال تموم شد هنوز مثل روز اول میشم صربان قلبم میره بالا

مجدد ازدواج کردی؟

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
مثل سوگ بود.... برای از دست دادنش ابدا ناراحت نبودم ولی در سوگ روزا و وقتایی که بخاطر بدیاش از دست د ...

ازدپاج مجدد کردی؟

تگه از حالش با خبر شی و ازش پیش تو بگن حالت بد نمیشه دگ؟

اینا واسه وقتیه ک هنوز دوسش داری اگه مثل من ازش متنفر باشی بخاطر کارایی ک باهام کرد همین ک از شرش خل ...

بهم هیانت کرد 

ولم کرد 

رفت با دشمنم برام دردسر درست کردن 

اما من هنوز روش حساسم و دل تنگ میشم

من اگه جدا بشم با کل فامیل قطع ارتباط میکنم الانم خودم با هیچ کی ارتباط ندارم ولی به شوهرم گه گاهی ز ...

همسرت فامیله؟

ازدپاج مجدد کردی؟ تگه از حالش با خبر شی و ازش پیش تو بگن حالت بد نمیشه دگ؟

بله مجدد ازدواج کردم چالش های زندگی جدیدو دارم🤦🏼‍♀️

دوس ندارم بشنوم چون میگن انگار میرم تو گذشته یا تو افکارم غرق میشم😬

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2706