2752
2734
عنوان

تلگرام چقد تبلیغات زشت میاره 😐

155 بازدید | 20 پست

تو گوشی من هیچ چیزی نیست که مخفی کنم برای همین همیشه یه جا میزارم میرم سراغ کارام 

اما تلگرام خود به خود تو گروه های صی.غه و این چیزا عضو می‌کنه

نوتیف میاد 

بابام گوشیم رو برداشت نه که بخواد چک کنه چون اصلا این عادت رو نداره 

بعد این پیام رو دید رو صفحه ( یه اسم گفته بود با قد و وزن و یه چی دیگه یادم نمیاد) تیتر کانال ص.یغه بود

اومد گفت این چیه ؟ 

منم واقعا موندم چی بگم!؟ سخته هم توجیه کردنش 😐 

چیکار کنم؟ 

چی بگم قبول کنه هچی نیست

واقعا خاک تو سرشون

نمی دونم دیگه چی بگم

بدترین سخیف ترین کلمات و جملات برا بازدید و تبلیغ

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خب تل اصلی رو نصب کنم هم مسدود کن. و. تو تنظیمات بزن فقط مخاطب ها. تبلیغ ممنوع 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بگو تلگرام تبلیغاتیها نصب کردم تبلیغات میاد داداش منم دید گفت این چیه 😂 گفتم خودت که میدونی تلگرام تبلیغاتیش دیگه قانع شد😂وقتی خودشم نصب کرد یکبار دیگه به حرفم رسید

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
عصبی ام  و کانال ص.یغه‌ و همسر یابی بود 😐😂

تازه اینا که خوبه یک چیزای بدترررر

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2706