2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
شاید اگه استشهاد جمع کنی بشه بازم دقیق نمیدونم

چند نفریم میخایم شاکی شیم طرف نه میاد جلو خودمون قرعه کشی کنه نه لایو میگیره فقط یه ویدیو که معلوم نیس چ جوری ضبط شده 

چطوری تقلب کردن میشه بگی حداقل سر ما کلاه نره خدای نکرده ما کلا تو جمع  همون اول همه رو برمی ...

تو همه صندوقا همینه این هفتگی قرعه کشی می‌کنه بعد ویدیو می‌ذاره تو گروه آسمایی ک تا حالا در اومده همگی فامیلای خودش هستن و اصلا اسم غریبه ک منو چند تا از دوستام و اینا هستیم نیس ما گفتیم معترضیم لطفاً جلوی خودمون بیا حضوری قرعه کشی کن گفت اوکی بعد زد زیرش گفتیم لایو بگیر نگرفت قشنگ معلومه ریگی به کفششه

چطوری تقلب کردن میشه بگی حداقل سر ما کلاه نره خدای نکرده ما کلا تو جمع  همون اول همه رو برمی ...

و این گ اگه مهره یا توپ باشه مهره هدف رو می‌ذاره فریزر بعد یخ بستن اونی که قرعه بر میداره مهره یخ رو میگیره تو دست

تو همه صندوقا همینه این هفتگی قرعه کشی می‌کنه بعد ویدیو می‌ذاره تو گروه آسمایی ک تا حالا در اومده هم ...

خوب چند قسط دادید .اگه خیلیشو ندادید زیرش بزنید همگی باهم یه ماهو ندید میترسه

و این گ اگه مهره یا توپ باشه مهره هدف رو می‌ذاره فریزر بعد یخ بستن اونی که قرعه بر میداره مهره یخ رو ...

چرا حضوری اینکارو نمیکنه ؟؟؟؟؟‌مگه‌میشه مجازی با ویدئو خیلی عجیبه من بودم قبول نمیکردم فقط حضوری

قبلش هم یک فرد امین بیاد تست کنه دمای مهره هارو .

بعد یکی شانسی برداره یعنی از طرف اون خانم مشخص نشه

چرا حضوری اینکارو نمیکنه ؟؟؟؟؟‌مگه‌میشه مجازی با ویدئو خیلی عجیبه من بودم قبول نمیکردم فقط حضوری ...

ماهم گفتیم قبول نداریم گفت جایگزین میکنم هر زمان اسم جایگزین در اومد پولتونو میدم ماهم با یه وکیل مشورت کردیم گف پروسه دادگاه زمان بره صبر کنید تا اسمتون در بیاد