2752
2734

قبلنا نقاشی میکردم تا حالم خوب شه ، نقاشی رو کنار گذاشتم، الان رسیدگی به گل و گیاهم باعث حال خوبمه خدارو شکر میکنم بابت وجودشون اگر نبودن معلوم نبود الان زنده ام یا نه، عاشق پرورش گل و گیاهم حتی تو یه گلدون پونه کاشتم عطرش آدمو بیهوش میکنه ،

ولی ادم هرقدرم خسته بشه ببره از زندگی هستن چیزایی که آدمو به این دنیا دلخوش نگه میدارن ، هرموقع خسته شدین بگردین ببینین چی میتونه سرپا نگهتون داره، حتما چیزی هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عالیه عزیزم! راستی پونه رو چطوری کاشتی؟ بذر داره؟

نه گلم ، من با بذر نکاشتم،

ببین وقتی سبزی میخری چند شاخه سالم و قوی پونه رو بردار برگای پایین ساقشو بچین پایینشم با قیچی یا چاقو مورب برش بزن بزار داخل آب ریشه که زد بکارش ،به قدری زود گلدونت پر میشه که تعجب میکنی 

[QUOTE=337859635]خب نور افتاب نمیخاد گلم؟ [/QUOTخب جایی که گلامو گذاشتم تقریبا نزدیک پنجره هست ، پونه رو توی گلدون گذاشتم تو بالکن ، بالکنمون خیلی کوچیک و تنگه ولی خب سبزیجات باید نور مستقیم بخورن ولی گلای آپارتمانی زیاد نیاز به نور مستقیم ندارن

عاشق امثال شما هستم که  آنقدر عاشقانه به گل و گیاه رسيدگي میکنن منم دوست دارم ولی سلیقه نگهداری ام ضعیفه تو این زمینه 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706