2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی

بی اهمیتی ولی هرچی گفتن دوتا بگو نزار احساس کنن ک تونستن تورو بدون جواب بزارن اما ریلکس ک ن فکر کنن تونستن تورو فشاری کنن اما صحبت هاشون رو بدون جواب نزار من این کارو کردم دیگ برام اتفاق نافتاد

خسته از جماعت زنده کش مرده پرست�🙂😔
چجوری میشه مثال بزنی 

یعنی اینکه هر کاری انجام میدی اصلا از قبل راجع بهش صحبت نکن مثلا ادامه تحصیل  ؛خرید  ؛ مسافرت یا هر چیزی 

راجع به کارها و برنامه هات اصلا براشون توضیح نده 

سوال کردن ازت ؛بحث رو عوض کن و یا کوتاه جواب بده 

مثلا اگر قیمت وسیله ای ازتون پرسیدن بگو نمیدونم  یادم نیست   .کلا خیلی توضیح نده براشون.  سعی کن بیشتر راجع به مسائل عمومی باهاشون گفت و گو کنی  نه مسائل شخصی. 

اگر موفقیتی به دست آوردی ازت سوال کردن  بگو شکر خدا  خدا کمک کرد 

...
یعنی اینکه هر کاری انجام میدی اصلا از قبل راجع بهش صحبت نکن مثلا ادامه تحصیل  ؛خرید  ؛ مسا ...

منم دقیقا گواهی نامه مو گرفتم قبول که شدم فقط یه بابا بزرگم گفتم رفت به همه گفت بعد دخترداییم با تیکه میگن نگفتی ناقلا یا به مامانم میگن مبارکه

منم دقیقا گواهی نامه مو گرفتم قبول که شدم فقط یه بابا بزرگم گفتم رفت به همه گفت بعد دخترداییم با تیک ...

آفرین بهترین کار کردی .همیشه برای همه علامت سوال باش .مردم چیزهای خوب رو خراب میکنن اونقدر  ضد حال میزنن تا از ادامه‌ متصرف بشی 

...
آفرین بهترین کار کردی .همیشه برای همه علامت سوال باش .مردم چیزهای خوب رو خراب میکنن اونقدر  ضد ...

اره به خدا من که خیلیم به چشم نظر اعتقاد دارم چون یه دوره مریضی سخت گرفتم حالا الان که تیکه میندازن تبریک میگن چی بگم به نظرت مامانم میگه نباید میگفتی ولی من فقط بابابزرگم گفتم چون خیلی دلش

میخاست