2737
2739
عنوان

چرا دیگه با فامیلام بیرون نمیرم

179 بازدید | 13 پست

یه روز ساعت ۵ صبح با ماشین پسر عمم و خواهرش و دوستاش رفتیم لب دریاچادر زدیم و اینا بعد من داشتم موهام شونه میزدم که همه بهم خندیدن بخواطررنگموهام  بعد گوشیمم گرفتن میگفتن ج.ده خانم ش.ی چند تومن فقط بخوار رنگ موهام منم تا زدمش حلم دادو گوشیو گرفتم خواستم زنگ بزنم اسنپ دیدم خاموشه گفتم به پسر عمم بیا ببرم خونه گفت تو ماشین من میخوای س.ک بزنی منم با پای پیاده رفتم خونه و از تو گروه هم که فحشم دادن زدم بیرون و هر وقت میرم خونشون اذیتم میکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عضو شدی همین ایکسشرارو بگی؟ 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/

چقدر چیپ و بددهن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738