2752
2734
عنوان

وسواس داره زندگیمو ازم میگیره

183 بازدید | 18 پست

خیلی حالم بده ۲ ۳ ماهه وسواس گرفتم اولاش جدی نگرفتم بخاطر همین پیگیر روانشناس و دکتر نشدم الان که شدت گرفته به غلط کردن افتادم😭 همش نگران اینم کثیف نشم منی که یروز خونه نمیموندم الان خونه نشین شدم سرکارمو به یه بهونه دیگه نرفتم از کلاسای دانشگام افتادم الان دنبال یه روانشناس خوبم اگه میشناسید معرفی کنید کسی بوده وسواس داشته باشه بعد خوب شده باشه؟ 

تنها کاری که باید بکنی اینه که یه مدت با انسان هایی که وسواس ندارند و کمی کثیف هستن وقت بگذرونی اون موقع میبینی که ادم های سالمی(از لحاظ جسمی و روحی) هستن و هیچ مشکل سلامتی ندارند بعد کم کم میره خودم اینجوری کمش کردم

..........................................................................................................................................
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه مستندی بود میگفت کثیفی واسه بدن لازمه . بعضی وقتا باید گرد وخاک به بدنت بخوره . نباید کاملا پاستوریزه باشی .

از اینجور مستندها ببین 

..........................................................................................................................................

منم بعد زایمان دچارش شدم همش استرس کثیف شدن لباسهای بچمو داشنم چند بار لباساش رو میشستم یبار اتفاقی با یه جمعی رفتیم پیک نیک دیدم بچه هاشون تو خاک غلت میزنن و عین خیالشون نیست از اون روز خیلی بهتر شدم

یه مستندی بود میگفت کثیفی واسه بدن لازمه . بعضی وقتا باید گرد وخاک به بدنت بخوره . نباید کاملا پاستو ...

به گرد و خاک وسواس ندارم بیشتر وسواسم موقع دستشویی رفتن و حموم رفتنه

چقد طول کشید خوب بشی کامل وسواست رفت؟

من حدودا 3 سال پیش به اوجش رسیده بود اخرای کرونا 

بعد من تو یکی از تابستونا 4 بار کرونا گرفتم . به خدا دروغ نمیگم. 2 بار هم سرم تا اونجایی که یادمه 

بعد رفتم کمی خونه مامانبزرگم یه فامیل داریم اصلا وسواس نداره کمی پیشش بودم و با هم وقت میگذروندیم . 

با مامانم حرف زدم 

مستند هایی در موردش دیدم که کثیفی برا بدن کمی نیازه 

حدودا بعد 1 و نیم سال خیلی کم شده 

ولی هنوز کمی مونده 

وقتی به فکرت میاد یه ایه قرانی بخون بگو خدایا منو  از بیماری های روحی و جسمی حفظ کن

به من سوره توحید و نصر و ناس و ایه الکرسی کمک کرد 

ببخش طولانی شد خواستم کامل بگم

به گرد و خاک وسواس ندارم بیشتر وسواسم موقع دستشویی رفتن و حموم رفتنه

چطوری یعنی به بدن خودت وسواس داری؟ کمی توضیح میدی؟

2706