2726
عنوان

کیا تیر اقدام کردن و مرداد معلوم میشه باردارن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 64723 بازدید | 7031 پست
شاید لقاحت دیر بوده برو آز بده که از بلاتکلیفی دربیای, خیلیا بودن ک بی بی هاشون منفی بوده و رفتن آز ...

ممنون که بهم امیدواری میدی گل یخ عزیز.یه چند روز دیگه وا میستم اگه پری نیومد حتما آز میدم.اگه حال خوبی داری از مامان شدنت واسه من خییییلی دعا کن

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
من امسال دومین ماه اقداممه, ولی پارسال  خیلی اقدام کرده بودم و باردار نمیشدم. من هیچ علائمی ندا ...

دمای بدنتو با این دماسنج ها جیوه ای اندازه میگیری؟ در حالت عادی دمای بدنت چند بوده؟الان چنده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون که بهم امیدواری میدی گل یخ عزیز.یه چند روز دیگه وا میستم اگه پری نیومد حتما آز میدم.اگه حال خو ...

بخدا کلی واسه همه ی منتظرای نی نی دعا کردم ایشالله ک توام بارداری گلم

خداوند برای هرکسی به اندازه ایمانش وجود داره...
2728
دمای بدنتو با این دماسنج ها جیوه ای اندازه میگیری؟ در حالت عادی دمای بدنت چند بوده؟الان چنده؟

دمای بدنمو با دما سنج دیحیتالی اندازه میگیرم که خیلی راحت تره, قبلا نزدیک به پری دمای بدنم میومد تقریبا زیر ۳۶

متغیر بود اما الان دمای بدنم ۳۶/۶

۳۶/۸,۳۶/۷ 

دمای بدنمو با دما سنج دیحیتالی اندازه میگیرم که خیلی راحت تره, قبلا نزدیک به پری دمای بدنم میومد تقر ...

روز تخمک گذاری دمای بدنت چند میشه؟

روز تخمک گذاری دمای بدنت چند میشه؟

قبل از تخمگذاری دمای بدن به پایین ترین حد خودش میرسه,من روز۱۵سیکلم رسید به۳۵/۸ و دقیقا روز بعدش رسید به ۳۶/۲ که من با توجه به کیت تخمگذاریم و ترشحاتم میدونستم که روز ۱۶روز تخمکگذاریمه همون صبح 

و شبش, دوبار اقدام کردم, من از اولین روز پری تا الان هر روز صبح سر ساعت مشخصی به محض بیدار شدن از خواب دمای بدنمو اندازه گرفتم.و یادداشت کردم 

2706