2733
2734
عنوان

کیا تیر اقدام کردن و مرداد معلوم میشه باردارن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 64724 بازدید | 7031 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکه گل یخ جان اره فردا برو آز بده، تو اون لحظه های شیرین منم دعا کن، تو روخدا یادت نره

مرسی گلم  ایشالله به حق همین روز, که روز امام زمان دل همه ی منتظرا رو شاد کنه و همشون تو همین ماه مامان بشن...

عزیزم منم منتظر بودم خیلی سخته...فقط اول  بخدا توکل  کن بعدش کلأ بهش فکر نکن خودتو بزن به بیخیالی که حتمآ حتمآ نتیجه میگیری, استرس نمیزاره مامان شی من خودم ماه قبل خیلی استرس داشتم, اما این ماه سعی کردم روزشماری نکنم و اصلا بهش فکر نکنم که خداروشکر نتیجه گرفتم, بخدا از ته دلم واسه همه منتظرا دعا کردم که ایشالله همشون بی بی هاشون مثبت شه

خداوند برای هرکسی به اندازه ایمانش وجود داره...
2740

امروز من روز 37 سلکلمه.دیروز بی بی چک روژان گذاشتم منفی بود.زیر دلم حالت گرفتگی داره و تیر میکشه زیر دلم ولی. دقیقا در داش مث پریودی نیس ،یه جور دیگه ست.گاهی مثلا وقتی ادامس میخورم تنگی نفس میگیرم.ترشح سفید هم زیاد دارم .

پس چرا پری نمیاد خسته شدم از انتظار

فک نمیکنم دیگه امیدی باشه که بی بی م مثبت بشه.نظر شما چیه؟

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
چند ماهه اقدامی؟ علائمت چی بود

من امسال دومین ماه اقداممه, ولی پارسال  خیلی اقدام کرده بودم و باردار نمیشدم. من هیچ علائمی ندارم هیچی, فقط دمای بدنمو هر روز اندازه میگیرم که بعد از تخمکگذاریم هنوز بالا مونده, وامروز یکم سینه هام درد میکنه فقط

سیکلات چند روزس؟

معمولا بین 28تا32 روزه ست.ولی سابقه 40روز هم دارم.

ولی ماه پیش که اولین اقداممو داشتم روز24سیکل در کمال ناباوری پریود شدم.این ماه هم همون روز24سیکل دل درد زیاد داشتم و مطمئن بودم تا عصر پری میاد ولی نیومد واز فرداش هم ترشحات سفید و زیاد شروع شد.

خیلی مطمئن بودم ولی الان حسابی گیجم

خدا یا صد هزار مرتبه شکر بابت این هدیه کوچک ،اما بزرگ 
معمولا بین 28تا32 روزه ست.ولی سابقه 40روز هم دارم. ولی ماه پیش که اولین اقداممو داشتم روز24سیکل در ...

شاید لقاحت دیر بوده برو آز بده که از بلاتکلیفی دربیای, خیلیا بودن ک بی بی هاشون منفی بوده و رفتن آز جوابش مثبت بوده عزیزم.ایشالله که مامان شدی

2706