2737
2734

من اين ماه اقدام كردم دوستم

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هم تازه پریود شدم و فهمیدم که ماه قبل رو از دست دادم حالا دارم تمام تلاشمو واسه این ماه میکنم!

اصلا استرس نداشته باش

روز شماری نکن

تو اقدام وسواس نداشته باش

هر وقت دوست داشتی انجام بده

حتما میشی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

نه من كل ماه پيش و يك شب در ميون اقدام بودم الان نزديك پري ام تا ببينم خدا چي ميخواد

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
من هم تازه پریود شدم و فهمیدم که ماه قبل رو از دست دادم حالا دارم تمام تلاشمو واسه این ماه میکنم!

بهتر، بچه ت نیمه اولی میشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان     هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.    این همنفسی چه حس و حالی دارد.    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
نه من كل ماه پيش و يك شب در ميون اقدام بودم الان نزديك پري ام تا ببينم خدا چي ميخواد

چرا تیکر بارداری داری پس

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اصلا استرس نداشته باش روز شماری نکن تو اقدام وسواس نداشته باش هر وقت دوست داشتی انجام بده حتما م ...

نه دیگه استرس ندارم

اتفاقا میخوام فقط لذت ببرمو زندگی کنم

احساس میکنم خیلی وقته به خاطر این موضوع زندگی نکردم

دیگه توکل به خدا

نه دیگه استرس ندارم اتفاقا میخوام فقط لذت ببرمو زندگی کنم احساس میکنم خیلی وقته به خاطر این موضوع ...

آفرین

2706