2733
2739

پسرعمه م همیشه مسخرم میکنه حضوری جوابشو میدم چن وقت پیش اومدپی ویم یکم چت کردیم

اون میگفت من جوابشو میدادم از رونمیرفت

بهم میگفت دماغ گنده و... 

توجمع هم همیشه نگام میکنه

خلاصه حالا چن روزی همش پیام میداد من مسخرت میکنم ناراحت میشی هی پیام میفرستاد منم سین نمیزدم گفتش چرا جواب نمیدی؟

خلاصه گذشت امروز گفت دوهفته پیش خواب مامانتو دیدم گفتم چطوری خواب دوهفته پیشتویادته

الان پشیمون شدم گفتم نباید جوابشو میدادم؟ 

هرکاری میکنه که باهم حرف بزنیم

همیشه توجمع یه چیزی درموردم میگه تامن جوابشو بدم

به نظرتون بلاکش کنم؟

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این اذیتا بوی ازش میاد 

احتمالا بهت علاقه داره 

من بودم بلاکش میکردم 

اذیت شه😅

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2742
نه در برابر هر پیامش فقط یه ایموجی خنده بفرست بترکه از حرص بلاک کنی فک میکنه موفق شده ازارت بده

اره اینم فکر خوبیه اخه حس میکنم هرچی بیشتر ارتباط داشته باشیم بدترمیشه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2740

شما اعصابتو روانتو ارامشتو از سر راه اوردی سر همچین پسر مزخرفی هدرش میدی ؟ اولن اون اگه حسی به تو داشته باشه باید مثل یه ادم بالغ و سالم رک و پوست کنده ابزار علاقه کنه 

این کارایی که شما گفتی نشونه بیشعور بودنه اونه 

همچین پسر عمه ای رو من تو جمع ببینم سرمو چپ میکنم که ریختشو نبینم یعد شما جوابشو میدی !

این اذیتا بوی ازش میاد  احتمالا بهت علاقه داره  من بودم بلاکش میکردم  اذیت شه😅

شایدم اره

خیلی رومخه یه بار نشده منوببینه چیزی نگه

شایدم اره خیلی رومخه یه بار نشده منوببینه چیزی نگه

همیشه ثابت شده زیاد درگیر باشه بخاطر 

علاقه اس 

یا جواب نده یا بلاک کن

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
من بودم هی سین میزدم جواب نمیدادم اینجوری حالش بیشتر جا میاد

اه راس میگی اینطوری حرصش درمیومد 

ای کاش زودترتاپیک میزدم

2706